Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha egy 18...

Mit szóltok ahhoz, ha egy 18 éves (se) igen drága autót kap karácsonyra ajándékba a szülőktől?

Figyelt kérdés
Persze ők megtehetik, szal nem jelent problémát, csak kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek, de azért lécci ne mindenki támadjon csak, hanem úgy megközelítve és átgondolva a dolgot, hogy tehát nekik ez ARÁNYOS az anyagi helyzetükkel.
2010. dec. 19. 09:18
1 2 3
 21/24 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Hát én csak azt tudom hozzá fűzni hogy nekem is 18 éves koromban lett autóm ami nem volt drága sőt olcsó is volt és a saját kétkezű munkám által lett kiteremtve az ára ...
2010. dec. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

17:58


Miért lenne sáros? Nem olyan ügyetlen, hogy összesározza. Az iratoknak meg pl.: ott az aktatáska. Nem túlzás, ez így van. Ezek már csak gyenge érvek. Akkor megy autóval, ha messzire mennek tárgyalásra, akkor is viszik.

Autó nélkül igen is meg lehet élni, csak akarni kell. Nem olyan nagy rétegnek van szüksége rá, mint amennyien mondják és használják. Csak végig kell gondolni a dolgot, de aki nem akar látni az nem is fog.


Sok embert ismerek, akiknek nincs autójuk és egyáltalán nem hiányzik nekik, de rengetek olyat is ismerek, akik lusták és mindenhova azzal mennek. Lustaság=/=szükség


Köszöntem a társalgást, minden jót!

2010. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi pontosan?
2011. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem fen atrtani elég drága. Sokat kell majd javitani. És amugy meg nem használhatja mivel nem kapot jogsit. Ami még plusz költség tanulni
2013. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!