Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hajléktalanok milyen "ételek...

A hajléktalanok milyen "ételeket" tudnak a kukákból megenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármit. Száraz kenyeret, mindenféle maradékot. Más kérdés, hogy a nagy része már igazából alkalmatlan emberi fogyasztásra. De azért nagyon sok hajléktalan van, aki egyáltalán nem kukázik, vagy csak üvegeket gyűjt, ételt meg vesz magának, vagy elmegy olyan helyre, ahol osztanak ingyen ebédet.
2010. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én néha ahelyett, hogy kidobnám a kaját inkább összecsomagolom egy szatyorba, és kiakasztom a házunk előtti konténer oldalába; ott mindig szokták hajléktalanok nézegetni a szemeteseket. Ha megmarad valami, mondjuk pár főttkrumpli vagy tojás már nem fér a jénaiba, ha rakott krumplit csinálok, vagy mondjuk két nap múlva lejár a szalámi vagy a virsli, tejföl vagy joghurt, vagy marad egy-egy sült csirkecomb, és tudom, hogy nálunk már úgysem eszi meg senki, akkor kirakom nekik. Valaki mindig elvitte, úgyhogy gondolom nem hiába. Pénzt úgysem szoktam adni nekik... A szomszédoknak meg egy szavuk sem lehet, mert nem én szoktatom oda a csöveseket, mert már azelőtt is rendszeresen nézegették a kukáinkat, hogy én elkezdtem volna kirakni nekik a maradékot.
2010. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!