Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a hajlékta...

Miért csinálják ezt a hajléktalanok? Mindig a műemlékeknél, látnivalóknál foglalják a padot, és beszólagatnak.

Figyelt kérdés

Rengeteg hely van a városban, ahol tulajdonképpen megférnének, főleg a hajléktalanszálló, mert az is van.

Legutóbb elmentem fotózni egy szobrot, amit egy helyi képzőművész készített, de persze nem maradhattam sokáig, esetleg leülni a padra vagy valami, mert hajléktalanok feküdtek rajta, és beszólogattak, hogy mégis mit képzelek, hogy őket fotózom. (próbáltam úgy komponálni, hogy még véletlenül se legyenek benne).


2011. aug. 7. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Oda mennek, ahol azt remélik, hogy leeshet valami. Ezek a frekventáltabb helyek. Az meg ugye érthető, hogy nem túl jó a hangulatuk...
2011. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, ez tenyleg undorito.
2013. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!