Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan panaszt...

Hol lehet olyan panaszt benyújtani (neten levélben) hogy nagyon zavaróak a hajléktalanok a parkokban, várban?

Figyelt kérdés
mivel, bocsánat h ilyet mondok, de oda szarnak mindenhová és azt tudniillik akutyák megeszik, én már nem merem a sajátomat elengedi (mégkölyök) , ahányszor elengedem parkban pl. rögtön talál csövesszart. undorító, nem lehet ezt elviselni.
2010. ápr. 1. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a teruletileg illetekes onkormanyzathoz tudnal fordulni, de hogy mit tesznek majd, azt nem lehet megmondani. Elvileg nem tilthatjak oket ki, szoval szerintem semmit sem tudsz tenni. Menj masfele setalni, ha megteheted.
2010. ápr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Én meg szívem szerint olyan kérdést tennék fel, hogy "túlságosan undorító az egész magyar társadalom, kinek írhatnék levelet?"

Jó, azt belátom, hogy az, hogy a különféle szükségleteiket köztéren végzik el, visszataszító, de te könnyen beszélsz a jó meleg kis lakásodból. Adj nekik pénzt, hogy vehessenek lakást, és akkor nem köztéren fognak sz*rni! Miután általában a nyilvános wc-k is pénzbe kerülnek, nem hiszem, hogy túl sok helyre tudnának menni. Vagy arra adnál nekik pénzt? Vegyétek már észre, hogy azok a szerencsétlenek is emberek, attól még, hogy önhibájukból/önhibájukon KÍVÜL ide jutottak. Ez az attitűd legalább annyira visszataszító, mint amit ők csinálnak a parkban.

2010. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!