Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Hogyan kérjek bocsánatot egy olyan velem egykorú lánytól akinél már egyszer próbálkoztam? Nemet mondott, de én bocsánatot akarok tőle kérni és újra kezdeni vele.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 10:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom nem feladni a reményt,de szeretnék vele minél hamarabb kibékülni.És ha valaki tudna nekem tanácsot adni annak nagyon örülnék.(Hasznos tanácsokat kérek ami beválik ,mert én már kifogytam az ötletekből)
2010. dec. 30. 16:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, nincs miért bocsánatot kérned, egyszerűen nem akar téged! Ennyi. Tovább kell ezen lépni. Csak rontasz a helyzeteden, ha feladod a méltóságodat és elkezdesz pitizni neki.
2010. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de nagyon nehéz elfogadni,h haggyam békén.És tudom,érzem,hogy sztem ő is arakná,de ott vannak a bnői akik ellenem vannak, és őt is ellenem hangolták.De meg fogom mondani a bnőinek,h nagyon vizsázék rá és mindig melette lennék jóban-rosszban,egészségben-betegségben.Soha nem hagynám magára,csak bocsásson meg nekem.Nem adom fel a reményt,és tovább próbálkozom.Irtam neki egy verset is,hogy bocsásson meg
2010. dec. 30. 17:05
 14/14 anonim válasza:

Megvan az a tizenéves csávó, akit pár hete mutogattak a tvben? Az arcnál is hasonló volt a kiindulás, csak ő arra a következtetésre jutott, hogy felrobbantja a csajt... Ez elég beteg.

Amúgy sajnos a nem, az általában nem, mégha a gyengébbik nemről is van szó. :)

2011. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!