Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el, hogy...

Rendesfiú/19 kérdése:

Mi alapján döntitek el, hogy ki mellé ültök be a vonaton?

Figyelt kérdés
Például jobbra ül egy idős néni, a másik oldalon meg egy fiatalabb nő, akkor ki mellé ültök be? Vagy ti mi alapján döntetitek el ,hogy ő megfelelő lesz?:D
2010. dec. 30. 22:25
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
:) Ez tök érdekes kérdés. Nekem attól függ, hogy milyen kedvem van. Ha beszélgethetnékem, akkor ismerős vagy fiatal mellé ülök, aztán vagy beszélgetek vele, vagy nem. Gyanús kinézetű alakok mellé nem szoktam leülni. Általában ammellé ülök, aki szimpatikus külsőre.
2010. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%

Attól függ milyen az ülés :D én általában a vékonyabbat választom mert amellett nyugisan tudok leülni. nem vagyok kövér de utálok kis helyen lenni...

basszus komolyan este fél 11kor filózgatunk ezen?:D

2010. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Úú bazz, múltkor olyan jóképű férfi ült le mellém, egyszerűen alig bírtam levenni róla a szemem, gyönyörű volt, szebb szó nincs rá. 190 cm magas, erős, macis alkatú, sötét fekete haja volt és barna szeme, de a bőre hófehér volt, borostás volt és hát nem tudom isteni volt. Merem remélni, hogy azért nem a nyanya mellé ült, mert velem szimpatizált :D
2010. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

hát ez tök egyértelmű kérdés még jóhogy az idős nő mellé :D


de ha nincs idős a fiatal mellé aztán eldumálsz vele talán még beis csajozol :D (nem mintha időnővel nem lehetne becsajozni csak az nekem olyan hányingerkeltő :)

2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerencsére végállomáson lakok (Szeged), így időben felmegyek a vonatra, hogy legyen olyan kabin, ami üres. :D Nem szeretem, ha ülnek mellettem, de úgyis fognak. Csak remélem mindig, hogy normális ül be. :) Amúgy attól függ, hogy hol ülnek.(amúgy tök mind1, hogy i mellé ülök, kivéve csöves vagy hasonló :) ) Én ablak mellett akarok mindig ülni. :D Ha a néni is meg a lány is ablak mellett ül, akkor addig járom a kabinokat, míg nem lesz ablak melletti hely. :D

19L

2010. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:31

én is szeretek az ablak mellet ülni :D grrrrrh x)

2010. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Általában a normális kinézet a fő tényező, ha ápoltnak néz ki és nincs nagyon mogorva feje, akkor már jó. Idősek általában kedvesek, de mellettük nem lehet olvasni/gondolkodni/semmibe meredni. jah, és hát fiatal férfiak előnyben... :) Már csak a biztonság végett is :)

20/L

2010. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Ja és hogy én ki mellé ülök be. Mikor milyen kedvem van. Ha valami überkirály arcot látok akkor egyértelmű, hogy hozzá. Ha semmi kedvem beszélgetni, akkor kinézek egy szomorú arcot. Ha pedig értelmes beszélgetéshez van kedvem, akkor pedig egy idősebb emberhez.

Akihez soha nem ülnék, az a kisgyerekes anyuka. Azért nem kötélből vannak az idegeim..

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én is mindig ablak mellé ülök, akkor mindig van hová nézni, de ha nem ablak mellett ülök, akkor baromi idegesítő tudom, de kénytelen vagyok másokat bámulni, bár ilyenkor inkább becsukom a szemem, de akkor félő, hogy elalszok és nem szállok le :D


21/N

2010. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Hmmm nagyon érdekes mások véleményét olvasni erről:)

Én is mindig ablak mellé ülök be, és általában kinyújtom a lábam....de ilyenkor egyértelmű, hogy valaki pont szembe ül és be kell húznom:(

Múltkor beültem egy lány mellé....nem láttam a fejét:$

Most senki ne vegye sértésnek...nem szoktam nézni...de ez durva volt:$ Az egyik az, hogy a lába föl volt rakva mellém a székre, és a cipő le volt véve. Persze higiénia szempontjából ez jó lenne, de ha azért nem volt éppen gusztusos:S Na meg elkezdte rágni közben a körmeit, és közben nézegette ,hogy milyen formájúra rágta le ,vagy valami hasonló. Semmi bajom a kövér nőkkel, de ha ilyenek csinálnak, az elég visszataszító tud lenni:S Szerencsére 15-20 perc után leszállt:D

Na és ti szoktatok olyat, hogy elültök valaki mellől, miután szabaddá válik egy széksor, vagy mi?

2010. dec. 30. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!