Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el, hogy...

Rendesfiú/19 kérdése:

Mi alapján döntitek el, hogy ki mellé ültök be a vonaton?

Figyelt kérdés
Például jobbra ül egy idős néni, a másik oldalon meg egy fiatalabb nő, akkor ki mellé ültök be? Vagy ti mi alapján döntetitek el ,hogy ő megfelelő lesz?:D
2010. dec. 30. 22:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

jézusom :D Pont ezt a kérdést akartam kiírni egyik nap, ez volt a téma a munkatársammal :D

Mert azt tapasztaltam hogy mellém csak akkor ülnek le ha már alig van hely xD

Nem vagyok ápolatlan, 17 éves lány vagyok, mások szerint jól nézek ki..


legtöbbszőr 35-40 éves nők ülnek mellém.

férfiak közül 20-35 évesek

35 év feletti férfiak nem igen

fiatal lányok közül 15-20

20 alatti fiúk nem igen..


én általában 30-40es nők mellé ülök be. vagy 20-25 éves férfiak mellé.. + legyen ápolt, nem veszélyeskinézetű :D


és én általában háttal szeretek utazni.. ezt egyszer egyik barátom megemlítette, és azóta megfigyeltem magam és észrevettem hogy tényleg úgy keresek magamnak helyet xD


érdekes dolgok ezek :D

2010. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert szerintem az olyan érzést kelt, mintha a f*szom kilenne a mellettem ülővel :D

Egyébként még egy kikötésem van: Ne üljek menetiránynak háttal. Azt nagyon utálom :D

2010. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

ma 22:48

privibe képet ?:D

2010. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Én is már régóta fel akartam tenni ezt a kérdést, csak sosem volt eszembe:D Mellém általában öreg nénik, vagy bácsik ülnek be:D Fiatalok nagyon nagyon ritkán....

Amikor menetiránnyal ellentétesen ülök le, akkor mindig olyan érzésem van, mintha csúsznék lefele. Meg induláskor kapaszkodni kell:D

Szóval szerintetek bunkóság, ha felszabadul mellettetek egy széksor, és rögtön átültök oda? (nem én voltam:D)

2010. dec. 30. 23:01
 15/35 anonim ***** válasza:
Hát, én annak tartom, de velem is megjátszották már. Mondjuk az a mi hibánk volt, barátnőmmel utaztam és egy két olyan egyetemi sztorit mesélt, hogy nem bírtuk abbahagyni a röhögést. A faszi, aki leült mellénk azt hitte majd bevesszük a beszélgetésbe, dehát nem vettük be besértődött és átült :D Nem tudom melyikünk volt bunkóbb :D
2010. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Mentifantezsvér válasza:
Leginkább bevágódok az ablak mellé hoyg végig kibámuljak vagy odatudjam dönteni a fejem és aludjak xD Ha mégis szélén van hely és éndöntöm el kimellé ülök akkor szimpátia alapján..vagy hogy hol van hely xD
2010. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Nos annál nincs idegesítőbb, amikor 3-4 15 éves lány beül egymás mellé, végig vihorásznak és mindenhol hallani lehet:D

Persze ilyenkor jól jön a fejhallgató...(H)

Viszont ha cigányok ülnek be mellém, azt már nagyon nem bírom:@ Főleg legutóbb ki is zsebeltek....:(

2010. dec. 30. 23:10
 18/35 anonim ***** válasza:

Háát én bunkóságnak tartom.. de néha én is elakarok ülni.. ha nagyon nem birom akk akkor állok fel amikor jönne a kövi megálló és úgyteszek mintha leszállni készülnék és a másik kocsiban leülök valahol :D


naneaztnem:

szivesen küldenék képet de priviben nem nagyon lehet:D

2010. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Na jó, de mi 21 évesek vagyunk és nem vihorásztunk, hanem tényleg poénos sztorikon röhögtünk :D

Szóval ez nem így volt, ahogy elképzeled :D

A tag akart csatlakozni mellettünk, de mire elmeséltük volna neki annyira, hogy értse, addigra már le kellett volna szállnia, és ezen sértődött meg :D


Amúgy engem a legjobban az b*szott fel a múltkor, hogy ülök, tanultam a vizsgámra, erre felszáll egy nő a gyerekével, látja, hogy vagy pihennek korán reggel az emberek, vagy tanulnak, de nem érdekelte, odaadta a gyerekének a telefont, aki 1 órán keresztül csengőhangokat hallgatott. Hát mondanom sem kell legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, de láttam a többieken is, hogy kb. a gyerek még egyszer játszotta volna a Nokia csengőhangot és odamentek volna földhözvágni a telefont :D Szóval én ezért utálok kisgyerekesek közelében lenni. Valami hihetetlenül szörnyen viselkednek, nem tolerálják a másikat, csak ők számítanak, elfoglalnak 4 helyet, holott 2-en vannak stb. Nagyon ritka, hogy normális kisgyerekes száll fel, na azok mellé szívesen leülök, azokkal nincs bajom.

2010. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Most nem is rád céloztam a vihorászással, csak eszembe jutott:D Én még sosem láttam vonaton olyat, hogy egy idegennel beszélgetést kezdeményeznek.

A kisgyerekek néha tényleg idegesítőek:S Főleg amikor nagyhangú szüleik vannak, és ők is átveszik ezt a szokást, azt üvöltöznek, ahogy csak tudnak:S

Az a nokiás kisgyerek tényleg nagyon idegesítő lehetett:S

Amúgy nem kell félreérteni, szeretem a kiskölyköket, csak ilyenkor nem:$

2010. dec. 30. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!