Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el, hogy...

Rendesfiú/19 kérdése:

Mi alapján döntitek el, hogy ki mellé ültök be a vonaton?

Figyelt kérdés
Például jobbra ül egy idős néni, a másik oldalon meg egy fiatalabb nő, akkor ki mellé ültök be? Vagy ti mi alapján döntetitek el ,hogy ő megfelelő lesz?:D
2010. dec. 30. 22:25
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Ablak mellé tényleg csak akkor jo ha vékony az ember különben nagyon beszorítanak oda :S annál rosszabb nincs is
2010. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ó én imádom a káromkodás :D Ritka őszinte dolog,mert általában indulatból jön és néha tényleg mosolyt csal az arcomra :D Főleg ha két öregasszony k*rvázza egymást, kész :D

Velem mindig történik valami, egyedül egy pasitól félek, fogalmam sincs miért de komolyan a szívbajt hozza rám. Ha senki sincs az egész vagonban akkor is leül mellém, de sosem szól egy szót sem és néz rám, vagy alvást színlel és azt hiszi nem látom, hogy lesekszik.

a múltkor direkt ideges fejet vágtam,hogy le ne üljön hozzám, át bejött, eggyel elém ült, de végig hátra forgolódott. Fogalmam sincs miért nem mond semmit, meg ha nem akar hozzám szólni miért nem ül egy üres helyre? Én nagyon szeretem az embereket, de ezt a tagot ki nem állom, előre félek amikor meglátom, mert így esélyem sincs, hogy normálisan beszélgessek valakivel :D

2010. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

2010-12-30 22:29-es válaszoló


az én voltam :D:D:D:D

2011. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ez igazán nagyszerű:D
2011. jan. 3. 15:47
 35/35 anonim ***** válasza:

Mellém általában velem egykorú fiúk vagy lányok ülnek, esetleg idősebb nénik. Bárki ül mellém, ha beszélgetést kezdeményez, szívesen eltrécselem az időt, de én ritkán szoktam kezdeményezni.

Ha nekem kell valaki mellé leülnöm, leginkább korombeliek mellé szoktam, de ilyenkor kevés esély van a beszélgetésre, mert mindig zenét hallgatnak^^

Egyszer volt, hogy beült mellém egy 50 év körüli, irtó büdös férfi (vizelet, verejték és piaszag kellemetlen kombinációja volt a "fenséges illat"), nem bírtam ki, megkértem, hogy engedjen ki, mert hátul állnak a barátnőim,inkább velük utazok.

2011. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!