Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el, hogy...

Rendesfiú/19 kérdése:

Mi alapján döntitek el, hogy ki mellé ültök be a vonaton?

Figyelt kérdés
Például jobbra ül egy idős néni, a másik oldalon meg egy fiatalabb nő, akkor ki mellé ültök be? Vagy ti mi alapján döntetitek el ,hogy ő megfelelő lesz?:D
2010. dec. 30. 22:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát, több volt, mint idegesítő :D

Múltkor olyat szakadtam. Ülök nagyban, leült mellém egy srác, elénk pár ember.. (khm..) :D És elkezdtek beszélgetni, egyre hangosabban, és egyszer csak ennyit hallok "Azt mondtad teherautóval hordhatom beléd a g*cit, akkor sem leszel terhes" :DDDD

Hát sírtam a röhögéstől :DDD Ennek kapcsán összebarátkoztam a sráccal és együtt röhögtünk :D

A másik sztori, amikor egy nagymama szállt fel, akkor is egy srác ült le hozzám, a nagymama ott tette tisztába a megjegyzem kb. 4 éves gyereket és ahogy levetkőztette ott megverte meztelenül, mert a gyerek valamit beszólt neki. De tényleg akkorát ütött a seggére :D

Akkor sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek :D:D

2010. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is attól függ, hogy milyen kedvem van. Nagyon jó pasi mellé nem mernék pl, bár tudom, hogy ez, h ki mellé ülök nem sokat jelent, de kínosan érezném mgam é nagyon zavarban lennék és ezt tuti látná rajtam. Legfeljebb úgy ülnék, h kicsit távolabb, hogy tudjunk zemezni, és ha tetszem neki, akkor talán odajön...

Általában amúgy olyan mellé ülök, aki olvas, vagy zenét hallgat, mert így tuti nem fogjuk zavarni egymást, akinél flaskát látok (valószínűleg borral), vagy nagyobb mennyiségű kaját, amellé nem szívesen.

Vagy még szeretek 40-50 közötti lúzer pasi mellé ülni, mert az tuti nem akar majd beszélgetni, esetleg még zavarba is jön :)

2010. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Az szép...miket nem képesek mondani manapság az emberek:D

Szerintem még én is elszégyelltem volna magam, ha nevetek egy nagyot rajtuk:D Az a pelenkás dolog elég durva:D Hogy van képe mások előtt ilyet csinálni?:D Na és mit szólt, amikor nevettél rajta?

Nagyon szép nő mellé én sem szoktam beülni....ugyanazon indokok miatt:D

De volt már ,hogy beült mellém egy sör+hugyszagú csöves:S

Alig tudtam lélegezni miatta:S

2010. dec. 30. 23:49
 24/35 anonim ***** válasza:

Hát mivel mindenki röhögött így nem szólt be, de nem érdekelt volna, ha beszól, úgyis visszaszólok :D Nehogymár én szégyelljem magam, mikor ő a tróger :DDD


Hát az én eseteim 40 körüli férfiak, melléjük én gond nélkül beülök, de sosem szólok egy szót sem, így nem feltételez senki semmit. Nameg ő a férfi, majd megszólal, ha szeretne :)

2010. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
A nők dolga a válaszadás, a férfiaké meg a kérdezgetés, mi?:D
2010. dec. 31. 00:08
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan :D Bár én eléggé kommunikatív vagyok, nem az az ember vagyok, aki visszahúzódik és fél, hanem aki leül és rád mosolyog. :) Simán mert reagálni mindenki :)

Szóval ha válaszolok utána vissza is kérdezek, múltkor pályaválasztásban segítettem, azelőtt egy öregember életpályáját hallgattam meg, nagyon érdekes volt, utána a tanulmányaim fontosságát veséztük ki, egy másik esetben pedig csak erős k*rva anyázást hallottam a szomszéd székből, a srác nem találta a lakáskulcsát és komolyan 20 percet végig káromkodott, minden elismerésem az övé, majdnem felülmúlt engem is rosszabb napjaimon :D

2010. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ahova az IC pótjegyem szól
2010. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nocsak....ritka a kommunikatív személy:D Általában "én kérdezek te válaszolsz" szerepkör szokott lejátszódni:D Mint egy kihallgatás a filmekben. Vagy például ha msnen írok valakinek egy kisregényt....és arra kapok egy pár szavas választ.Na az olyanokat törölni szoktam:$

Érdekes "vonatéleted" lehet:D Velem sose történik semmi:( Azon kívül ,hogy kizsebeltek....:@ Amúgy engem is szoktam érdekelni az idős emberek "életrajza". Néha, amikor ránézek egy öregemberre, eszembe szokott jutni, hogy vajon milyen élete volt, miken ment keresztül, stb. A káromkodós fajtát nem nem bírom:S Mondjuk én sosem káromkodom, szóval nekem extra kínzás végighallgatni, amikor valakinek kedve támad hozzá:( Most nem rád céloztam amúgy:D

2010. dec. 31. 00:21
 29/35 anonim ***** válasza:
Ahová a jegyem szól:DDDD
2010. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
DE általában a vékonyabb ember mellé.Ja és az ablakhoz!!!:))
2010. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!