Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki miért szeret élni? Mit...

Ki miért szeret élni? Mit szerettek az életben? Mi fontos számotokra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 21:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Személy szerint én azért a 4 ember miatt élek akik kihuztak a lelki gödörből. Hozzám ők közell állnak miattuk főleg egyikük miatt kellek fel minden egyes nap.
2009. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a családom miatt, az élet apró örömei miatt,a csodák miatt(mert azért vannak).a világ megismerését is fontosnak tarom...
2009. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jó élni, mert van egy csomó tök jó dolog a földön. Pl.: nem biztos, hogy a menyországban van kürtőskalács, vagy sör, vásár, mézeskalács, házibuli. Meg itt van ölelés. Fiúk, lányok. Meg sok hülye, akivel beszélsz napközben. meg este is. Nameg a fagyi. Ha nincs más, ezekért érdemes egy kis időt élni. És a JóIstn is nagyon szeret. És mindenkinek ad egy megoldandó feladatot.
2009. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vagy kíváncsiságból kérdezed, vagy már kilátástalannak látod az életed értelmét.

Hogy miért szeretek élni: mert tudom h létezem. ha meghaltam utána már mindegy lesz, hogy tudtam-e h léteztem.

mit szeretek: inkább kit: a barátnőmet. meg a haverokat, meg a bulikat, a sört, a pálinkát, kajálást stb...

fontos: a barátnőm, haverok, buli, sör, pálinka , kaja stb...

2009. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A sikerélmény miatt, az hogy kibírom a körülöttem élőket a nap mint nap és nem lövöm fejbe magam.
2009. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretek élni, mert nem egyszerű (:

Viszont amit szeretek benne, azok az élet apró örömei.

A legfontosabbak számomra pedig a szeretteim. Ezen belül a párom, a barátaim és persze a családom. Imádom őket ♥

2009. febr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A családomért és a kedvesemért szeretek főképp élni. Ezen kívül a kedvenc ételeimet, italaimat, helyeimet, a legjobb barátosnémat, cicámat szeretem a legjobban. Szeretem még a munkámat is, mert egy nap sem egyforma, igaz sokszor legszivesebben kitépném a hajam a sok hülyétől, na meg az állandó stressz:) Szeretem az élet kiszámíthatatlanságát, bár egyébként mindent előre megtervezek, és persze, hogy általában nem úgy jön össze, és jól felhúzom magam, de ettől is jó. Itt annyi mindent fel lehet sorolni, de az előttem szólók már sokmindent felsoroltak, ezért feleslegesnek gondolom újra leírni.
2009. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a vattacukor, meg a négercsók. Imádom ezeket. A párkapcsolat pikáns részleteit már nem is említem:) Előző voltam.
2009. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem mindenki testi dolgok végett szeret élni,én például a gondolatom szabadsága miatt és amiatt, hogy én az árnyékos oldalon születtem,és az életembe telik, míg a sötétből a fény felé igyekszem, és ha életemben nem érem el, akkor is tudom, hogy merre felé tartok (Quo Vadis, Domine?).

És hiszek a túlvilági életben és abban, hogy újra születünk,csak más testben, ezért nem mindegy, hogy élünk ebben az életünkben...De ez már filozófia.Én momentán, ezért és ez által élek.

2009. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretem igazán megélni a dolgokat.. Ha vmi erős érzés tör rám, azt mindig kiadom magamból, és sokan bele se tudnak gondolni, ez mekkora löketet ad. Lehet, hogy épp valami fájdalmas dolgot éltem át, de ha úgy kezelem, ahogy a legjobbnak látom, tehát nem félve, álarcot ragadva, hanem úgy őszintén felvállalva az érzéseimet, az rögtön kihúz a gödörből, és visz tovább... remélhetőleg a boldogság felé.:)

Remélem lehet éretni miről beszélek.:D

2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!