Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kicsit...

Mi a véleményetek a kicsit eltérő öltözködésű emberekről?

Figyelt kérdés
Most nem az emokra,gothokra és a többiekre gondolok,hanem olyanokra akik nem tartoznak egyik stílus közé sem,csak nem úgy öltözködnek,mint egy átlagos ember. Azért kérdezem,mert valamelyik nap az utcán láttam,egy olyan csajt aki tökre máshogy öltözött fel,mint a mostani lányok többsége és tökre szimpatikusnak tűnt. Vélemények?
2011. jan. 15. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy amíg azért öltözik úgy, ahogy, mert neki így jó és nem divatból, és az öltözéke nem nevetséges, vagy nem sért közszemérmet, addig az ő dolga.
2011. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök jó az, ha valaki fel meri vállalni önmagát a tömeggel szemben.

Az emok vagy gothok mind egyedik akarnak lenni, aztán marhára nem lesznek egyedik, mert egyikük az emok csapatáhpoz, másik a gothokhoz verődik.

2011. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első a kényelem, aztán hogy magamnak tetsszen, aztán másoknak, aztán ha futja a keretből lehet gondolkozni a divaton is.
2011. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy egyszer láttam egy csajt (biztos divatos volt maga szerint...), olyan extrém fajta. Pink-rózsaszín-fekete-piros színekben pompázott, a pólója, szoknyája, harisnyája, mind szakadt volt (direkt szakadt), lyukacsos, stb. A haja is többszínű.

Ment a Déliben a metróhoz, mögötte öreg mami, én a közelükben várakoztam.

Mami meglátja az idegen csajt, aszongya:

Paradicsommadár!

És csak néz száját tátva, fejét csóválva.. Mondjuk igaza volt. :))

2011. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D Ha a nyugatiba ment,akkor nyugati emo/goth lehetett. :)
2011. jan. 15. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer megtetszett egy lány stílusa, fényes fekete nadrág, tarka kardigán, napszemüveg, de nem mertem megbámulni.
2011. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkit szeretek aki kilóg a tömegből, egyszerűen feldobja a napom, mert jó, hogy nem vagyunk egyformák,és bizonyára érdekes emberek is lehetnek. Nem szokásom megbotránkozni, csak ha ízléstelen (és ez nemcsak a ruhájára vonatkozik). Szeretem magamon is a különlegesebb darabokat, kiegészítőket,
2011. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Szeretném kikérni a saját nevemben, és az összes többi goth nevében is: a goth nem egy öltözködési stílus. Ez egy szubkultúra, életfelfogás és egyben életstílus is. Nagyon sokan közülünk úgy néznek ki mint az átlagos emberek, és korántsem öltöznek úgy, hogy leríjon róluk, hogy gothok. Akikről te beszélsz azok divatozó, stíluskereső, unatkozó, pózer tinik, és elég sértő, hogy összemosod őket velünk.

Másrészt a kérdésedről az a véleményem, hogy ilyen emberek nem léteznek. Mindenki tartozik valamilyen irányzathoz, ami közel áll az ízléséhez, nincs olyan, hogy egyedi. Maximum te nem ismered az adott irányzatot, de ettől még ugyanúgy bekategorziálható, mint az általad említett irányzatok. Egyébként a véleményem annyi a divatot nem követő emberekről - így kicsit tisztább a megfogalmazás - hogy ők - na meg köztük én is - nem süllyednek le a közízlés és a tucatság mocskáig, ami dicséretes dolog a szememben.

2011. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én néha annyira szívesen öltöznék a hétköznapokon is viktoriánus ruhába, csak attól félek, lehet, hogy nem szolgálnának ki a boltban, mert azt gondolnák, hogy egy őrült vagyok.
2011. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérnék a goth válaszolótól! "nem az emokra,gothokra és a többiekre gondolok" ezt tényleg azokra a divat gothokra/emokra értettem,akik csak díszből hordanak olyan ruhákat amilyeneket. De akkor,hogy ne sértegessek több igazi gothot,szeretném tisztázni,hogy a divatemberekre gondoltam :)
2011. jan. 16. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!