Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kicsit...

Mi a véleményetek a kicsit eltérő öltözködésű emberekről?

Figyelt kérdés
Most nem az emokra,gothokra és a többiekre gondolok,hanem olyanokra akik nem tartoznak egyik stílus közé sem,csak nem úgy öltözködnek,mint egy átlagos ember. Azért kérdezem,mert valamelyik nap az utcán láttam,egy olyan csajt aki tökre máshogy öltözött fel,mint a mostani lányok többsége és tökre szimpatikusnak tűnt. Vélemények?
2011. jan. 15. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ami azt illeti, engem kiszolgálnak viktoriánus ruhában :) Sőt előfordult, hogy a buszsofőr közölte h ingyen elvisz, olyan jó a "jelmezem", és nem hagyta, hogy kifizessem a jegyet :D Mondjuk csak egy 400 ft-os veszprémi jegy lett volna, de nagyon meglepődtem (éppen egy goth rendezvényre mentünk, szóval tényleg nagyon korhű voltam:).

Az utcán szoktak beszólogatni, de nem foglalkozom vele.

2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:D Én is szívesen rohangálnék olyan ruhában... :D egy dolog akadályoz csak meg,az az ára... más oka nagyon nincs,érdekel az emberek véleménye...csak nem befolyásol. Amúgy nekem így is beszoktak szólogatni mert viszonylag furán nézek ki(a tipikus embereknek :D)
2011. jan. 16. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!