Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mit tegyek? (...

Nagyon félek, mit tegyek? ( (magyarázat lent. )

Figyelt kérdés

Először is nem biztos, hogy teljesen ebbe a kategóriába tartozik az, amiről leginkább írni szeretnék, de az egyéb-kérdéses válaszaimra eddig max. 1 válasz érkezett, úgyhogy ide raktam, de végül is közel áll hozzá.

Arról van szó, hogy most megyek kollégiumba (bár nem családi kapcsolat, de együtt fogok lakni mégis 4 csajjal..) és 5en leszünk egy szobába. 2 osztálytársam lesz, 2 évfolyam. mindegyikkel jóban vagyok már, de attól félek, hogy én leszek az ÖTÖDIK. vagyis: nem ül ki mellettem szilenciumon, koleszos foglalkozásokon egyedül vagyok, ha párba kell lenni.. stb.stb.

Meg még egyet kérdeznék, ha nem baj.

ez lesz a 3. sulim (most kezdem a gimit ugye) és eddig mind a kettő sulimban b@sztattak, !OK NÉLKÜL!, az előző sulimban csak az utolsó évben vettek picit lejjebb. >.< én voltam mindig az, aki nem szólt vissza, meg nem tudom, mindig is könnyű célpont voltam:( mit tegyek, hogy a mostani sulimban semmiképp sem b@sztassanak ? (amúgy egy teljesen átlagos lány vagyok, direkt nem festettem a hajamat sem meg semmi, meg semmi 'átlagon felüli' ruhát nem viseltem, csak sima farmer sportcipő póló kombót..)

köszi annak aki megért, és válaszol is.


2011. aug. 16. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha beszólnak szólj vissza!! ne akarj mindenképpen láthatatlan lenni...és vehetnél néha olyan cuccokat is amitől kicsit kitűnsz:)
2011. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó, hát pont ezért basztatnak, mert normálisan öltözködsz :)

Engem is mindig csesztettek ezért középsuliban, ne vedd fel, majd a többi kis riherongy irigykedik rád, ha "nagyobbak" lesztek, és neked még nem fér el egy platóskocsi a vaginádban :D


De ezt a kérdést félretéve, ne foglalkozz velük. Engem is mindig csesztettek középsuliban, aztán érdekes módon az okj-s képzéseken már én vagyok a figyelem középpontja, pedig stílusban semmit nem változtam.

Egyszerűen csak hülye a mai fiatalság nagy része, majd egyszer kinövik, nem kell foglalkozni velük :) 21/L

2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Attól szerintem nem kell félned,hogy "egyedül" leszel,meg nem lesz ki melléd üljön.Oké,hogy ők a szobatársaid meg barátnőid,de nem kell feltétlenül reggeltől estig velük lenned.Lehet ha kicsit nyitott szemmel jársz már első héten barátokat találsz(én is így jártam,most leszek végzős és azóta is iszonyú jó barátnők vagyunk első héttől kezdve...)

A piszkálódásokat meg magabiztossággal simán kivédheted.Mindig azok bántják a másikat akik igazából gyengék.SZólj vissza 1x 2x frappánsan és hidd el többször nem fognak veled foglalkozni.Találnak mást...

Sok sikert! :)

2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem mindig oldható meg minden annyival, hogy szólj vissza. volt hogy mindent kipróbáltam már, a hallgatástól elkezdve a visszaszóláson keresztül a röhögésig, de semmi ._.

pedig én mindenkivel mindig kedves voltam, nem nyalásból vagy valami, hanem alapból ilyen a természetem, sosem vagyok egy bunkó köcsög >.<

igen, tudom, már több olyannal találkoztam, akiknek egyszer beszóltak, azt' már bőgtek, én egyszer bőgtem még anno, de akkor nagyon durván kib@sztak velem.

és azt nem értem, hogy miután valaki mindent megcsinál, mert annyira gyenge, hogy pl. össze veszett azzal aki a beszólogatós nagy arc csávó, akkor az azt b@sztatja, az meg csak lóg suliból, meg majdnem kórházban köt ki.. DE UTÁNNA meg az is folytatja a gyengék b@sztatását ._.

nem értem, komolyan, nem értem...

köszi az eddigi válaszokat!

2011. aug. 16. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h baj lenne h nem extrém bohóc módjára öltözködsz.De mit jelent a normális?A divatjamúlt ciki darabok?Ami lehet kényelmes meg a aluba elmegy kategória...

Így nehéz elképzelni milyen megjelenésű lehetsz.Lehet h itt kell kezdened a változást kicsit ízlésesebben öltözködj és légy magabiztos ne az a összegubózó örökösen félő vki.Az sem gáz ha nem fested a hajad attól még lehet jó frizurát csinálni csak ne legyen mindig öszefognva ugyanúgy stb.:)nem feltétlen az egyszerűségeddel átlagosságoddal lehet baj hanem azzal h nem próbálsz meg magadból kihozni semmit próbálsz el eltünedezni csak ne vegyenek észre,ne szóljanak be a tetejébe meg csak észrevesznek...és rögtön jön a negatív kritika beszólás stb.

Ne vedd bántásnak én sem voltam a menő kategória tapasztalatból mondom meg sok ilyet láttam.Nem kell hogy gyökeresen megváltozz talán csak az a titka az egésznek h te jól érezd magad a bőrödben az később meg is fog látszani.:)Külsőleg is mindenhogy és máris nem leszel célpont.

Előre meg ne félj ilyenektől h milyen helyzetben maradsz egyedül mert akkor az fog bekövetkezni.

2011. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A " nagy arc csávók" mind ilyenek.Kár fiogyelni is rájuk.Külön világ:)
2011. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, rossz ruhákat sosem vettem fel, és mindig igényes voltam. de most már alapból úgy fogom kezdeni, hogy ami tetszik azt tényleg felveszem, meg minden, és akkor ők már nem úgy ismernek meg, mint egy félénk visszahúzódó kislányt, és akkor talán majd nem 'támadnak' :) legalábbis remélem. csak azért ennyi b@sztatás után még meg van a félelem, hogy mi lesz, ha mégis, és mi lesz, ha megint pokol lesz az életem, és rosszabb lesz, mint amilyen néha itt volt..
2011. aug. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!