Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a zsidókat?!

Miért nem szeretik a zsidókat?!

Figyelt kérdés
Nekem nincs rossz tapasztalatom velük.
2011. febr. 4. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

18:38 vagyok, azt azért valaki leírhatná, miért kellett lepontozni. Amit írtam, az történelmi tény. Igaz, nem tanítják általános és középiskolában, csak legkorábban egyetemen, ott se mindenkinek.

Bár már kezdem érteni, hogy miért... szomorú :(

2011. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

"Sőt mi több, szentek és minden nemzsidó kérjen bocsánatot hogy egyáltalán levegőt vehet, mert mi csak söpredék vagyunk ehhez a szent zsidó fajhoz képest.....természetesen zsidó szervkereskedők, zsidó maffia és zsidó bűnösök nem léteznek, mivel a zsidó - mint szent nép - teljesen bűntelen, közöttük nincsenek bűnösök. Aki egy zsidót megüt, az magát az istent üti meg!

Minden más ember a Földön csak egy féreg, egy alávetett rabszolga, akinek kötelessége imádni és szolgálni a szent és tökéletes zsidó népet és fajt!"


Te nem vagy normális. Agyadra ment a Jobbik és a kurucinfó.

2011. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. febr. 5. 13:27
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 08:51

Szerintem igaz amit leírtál abban a hozzászólásban! :)

Én például felpontoztam. :)

2011. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

08:51, azért pontoztak le, mert hülyeségeket beszélsz. :) Biztos Te egy nagyon speciális helyen tanulsz, egy olyan szűk, és kiválasztott csoport tagjaként, amelyik már érett az élet hasonló szintű igazságainak megismerésére. :) ...


Szeretnék neked részletes, és mély magyarázatot adni, de félek, hogy neked az túl magas lenne. Ezért maradjunk annyiban, hogy rászolgáltak az ellenszenvre. :)

2011. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Talán mert ök nem szeretnek minket? Mert ök csak magukat, csak egymást szeretnek? Mert -sokszor- a szivük szük, csak a családnak (a nagy családnak) van hely benne?
2012. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A zsidók rosszak, de ha ők uralnák a világot akkor be érnék annyival. De honnan tudják, hogy be érnék annyival? Most hogy (csak) néhány országot uralnak már annyival is be érik?
2017. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!