Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is mindig megbámulnak...

Titeket is mindig megbámulnak a biztonsági őrök? Miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 16:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Persze. Ez a dolguk, nem veled van a baj.
2011. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a munkájuk és azért kapják a fizetést, hogy figyeljenek
2011. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetris ***** válasza:

Engem is, és nagyon zavaró a vizslató tekintetük. Még ha ez a dolguk, akkor is.

Az ember már egy fánkot se tud nyugodtan megenni a hipermarketben, mert bámul az őr!!! :)

2011. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert akiket tényleg kellene, azokat nem merik.

Minket is mindig bámulnak, miközben a sorok között bizonyos elemek a szalámikat és péksüteményeket zabálják, hozzá nyugodtan megisszák az üdítőt is. Sőt, múltkor a csepeli Auchanban egyenesen megterítettek a grillpultos étkezőnél: szeletelt szalámi, zsemlék, paprika, coca-cola, előkapták a bicskát és nosza. Senki sem mert rájuk szólni, pedig egy hatalmas kamera van az asztalok fölé szerelve.

2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem megbámulnak, majd mérgesen visszanézek, ekkor végig csak engem néznek és addig a hátuk mögött szétlopják a boltot! Káosz!
2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem a drogériákban szoktak. Ott jön utánam folyton az alak. Pedig egy normális felnőtt nőnek kinéző ember vagyok, nem olyan aki suttyomban elteszi a körömlakkot...
2011. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nő vagy, azért bámulnak, mert csorog a nyáluk.
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen a drogériákra jellemző,ami engem nagyon zavar mindig.Egyszer annyira feltünően követett az őr,hogy nem birtam megállni,és kikértem magamnak ezt az eltúlzott "örködést"a közvetlen közelemben.Összecsődült az egész üzlet,mivel még az őrnek állt feljebb,amit persze én sem hagytam annyiban.Közöltem vele,hogy a kasszánál kifelé nyugodtan ellenőrizhet,smmi kifogásom nincs de amig az üzlet területén vásárlási szándékkal nézelődök igenis ne álljon a számba.Az üzletvezető elnézést kért,ami még nekem volt megalázó.
2011. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, mert hiába néz, nincs mit titkolnom előtte, ugyanis vásárlási szándékkal lépek be egy üzletbe, nem úgy mint az alábbiakban leírt, főszereplő:


"normális felnőtt nőnek kinéző ember" volt a DM-be az a hölgy is, akinek a kabátújjából, és egyéb rejtekhelyekről (előttem a pénztárnál kérték meg hogy pakolja ki, vagy rendőrt hívnak) szemmel láthatólag, közel 20 ezer forint értékű volt az a kozmetikai cikk, amit "elfelejtett" a kasszánál kirakni. Mentségére legyen szólva, szónélkül kipakolt, és mivel így az üzletet sem érte kár, (és sztem, vszínű ismerték az összeköttetéseit is) elengedték.

Ne tudd meg, fehér Audi A7-be szállt be a "felnőtt" hölgy!

no kommment....

2011. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!