Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
96%
Hát....eléggé visszataszító amikor az arcomba mászik vásárlás közben...Komolyan már ezért nem vásárolok DM-ben inkább a tesco kozmetikai részlegén, undorodom a biztonsági őröktől, lehetne szerintem diszkrétebben is végezni ezt a munkát. Meg a dm is elmehet a fenébe, tegyen ki néhány csipogó kaput a kutyákat meg ne küldje az arcomba...
2011. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
16%

Ebben a kurv@ országban mindenki bunkó és aluliskolázott, akinek nincs diplomája.

Ez van, meg kell szokni.

2011. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is hallottam ilyet, de csak ritkán. Volt egy anno, aki rendszeresen követett engem is, pedig én életemben semmit sem loptam el. Olyat is hallottam, akit kirúgtak, mert megalázta a vevőt. Ilyet nem lehet csinálni, én is kirúgtam volna.


Nekem inkább az tűnt fel, hogy általában vékony szemüveges férfiak a biztonsági őrök. Nem tudom miért van ez így, de elég sok helyen tényleg így van :)


Van egyébként pozitív sztorim is. Van egy biztonsági őr,aki annyira kedves, imádjuk. Képes magára fújkálni a parfümöt, ha betelik a kezem és segít választani,mindig köszön, szóval már csak miatta is megéri ott vásárolni:)

2011. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
100%
A DM-be én se járok, mert ahol eddig jártam az arcomba másztak a biztonsági őrök. Főleg amikor elkezdek válogatni és megnézek ezer apró cuccot. Viszont a ZP-be csak rendessel találkoztam, sőt 2 évig vidámparkban dolgoztam és rendesen összebarátkoztam az ottaniakkal. Szóval ez is csak egy általánosítás! Van jó pár aki kihasználja, hogy erős és ilyen pozícióban van.
2011. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim válasza:
86%

Szerintem azért, mert bárki elmehet biztonsági őrnek. Nem tudom milyen protokollról írsz...

Aki beteg lesz(rokkant) az is elmehet, meg elég sok "gyenge elméjűt" látni.

Kis hazánkban nincs olyan presztízse, mint lennie kéne

2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítőek, ahogy követik az embert,vizslató tekintettel.Ráadásul, ha a vásárlót lopja meg a zsebtolvaj a boltban, azzal ők nem törődnek.Ők kizárólag a bolt érdekében vannak, ettől pedig nem lesznek szimpatikusabbak.Olcsóbb lenne a boltnak is, ha csipogók lennének ezek helyett..
2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
96%

Hát mert némelyik tényleg bunkó.

Egy szórakozóhelyen lehajoltam, mert leesett a fülbevalóm, erre a bizt.őr felrángatott a hajamnál fogva, azt hitte részeg vagyok.

Most már anya vagyok, babakocsival járok, rendszeresen jönnek utánam az üzletekben, tuti azt hiszik, telerakom a kocsi alját cuccokat. Marha idegesítő és bunkó. Minden nap odajárok vásárolni, csak nem fogom már kilopni őket ?

2011. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
86%

Magyarországon még nem találkoztam olyan biztonsági őrrel, aki köszönéskor visszaköszönt volna, hogy egy mosoly eleresztését ne is említsem. Ja de, egyszer a Media Marktban. Csodálkoztam is...


A dm meg külön kategória.


Külföldön élek, nem szeretem, ha a sorstársaim szidják a hazájukat, de tény, hogy mentalitásban lenne hová fejlődnünk.

2011. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
88%

"erre a bizt.őr felrángatott a hajamnál fogva, azt hitte részeg vagyok. "



Úristen :S

2011. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim válasza:
100%
Mindenki a dm-et hozza fel példának...hát én is, pedig szerintem nem ugyanabból a városból ír mindenki. Azért ez elég érdekes, hogy mindenütt ez megy :S én miattuk nem megyek már be, mert úgy nézik az embert, mintha lopni mennék be :S
2011. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!