Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ááá! Mit csináljak? Írtó nagy...

ááá! Mit csináljak? Írtó nagy hülyeséget csináltam vagyis barátnőm!

Figyelt kérdés
Na szóval van iwiwen 1 tanár és a hát mögött mindenki mnónak hívj mert nagy füle vn,na mind1 ő a töri tnár...És barátnőm mondt,h hüleségből írjuk oda,h szia manó.Jó,odaírtam.A hülye barátnőm meg véletlenül télleg elküldte és még az egyik tanár képe alá is,h ott van manó...Mit csináljak??:S
2011. márc. 4. 13:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Állj neki törit tanulni. Esetleg ha előre leírod százszor, hogy: "Bocsánat, többet nem csinálok ilyet.", és az orra alá nyomod.


Üdv!

2011. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Lelezd a moderátornak..már ha lehet, és ő törölni fogja. Kérdés, ki lesz a gyorsabb, a tanár vagy a moderátor....
2011. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem hazudsz. Persze, kétszer véletlenül elküldtétek. Fogyatékos vagy, esetleg beleállt a rángás az ujjatokba? Nem csengettek még ki? Aberráltak.
2011. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hüly.ék voltatok, legalább érik egy kicsit az agyatok. Az ilyen szórakozás olyan kicsinyes... Az rendben van, hogy van gúnyneve a tanároknak, az még egyetemen is van, de ilyet...

Az biztos, hogy bazi nehéz lesz átmenni töriből ebben az évben. Kössétek fel a bugyikát!

2011. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

ÁLLJ! Igaza van valamelyiknek!

Megnéztem most és tényleg lehet törölni a kommenteket!

Úgyhogy töröld ki szépen.

Ott van alul a Törlés címszó... Ezt nem láttátok??

2011. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

jajj az a baj,h nm tom kitörölni...mind1 am a helyesírási hibákért bocsi,csak nem jó az "A" betű mindig am nem lehet kitörölni és szabadidejében mindíg az iwiw előtt ül:S

11/L XD

2011. márc. 4. 13:48
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki lehet törölni, próbáld meg. Vagy mondd meg neki, hogy bocsánat, nem akartad a képe alá írni, másnak címezted, stb.
2011. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Ehh...köszi a válszokat szerencsére tudtam írni a modiknk szal törölték XD na többet se írok lyet nehogy 'véletlenül' elküldje:D
2011. márc. 4. 13:51
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Most az előbb néztem meg direkt írtam kommentárt, és kilehet törölni magadtól is a kommentet. Ott volt közvetlenül alatta nem sokkal a komment alatt , hogy Törlés. Csak rég jártam már iwiwen és régen azt hiszem nem lehetett törölni.

Egyébként szerintem kamu szaga van ennek a kérdésnek..

2011. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Írni tudtok, de olvasni már nem. Végül is elég nehéz elolvasni azt, hogy TÖRLÉS...
2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!