Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ááá! Mit csináljak? Írtó nagy...

ááá! Mit csináljak? Írtó nagy hülyeséget csináltam vagyis barátnőm!

Figyelt kérdés
Na szóval van iwiwen 1 tanár és a hát mögött mindenki mnónak hívj mert nagy füle vn,na mind1 ő a töri tnár...És barátnőm mondt,h hüleségből írjuk oda,h szia manó.Jó,odaírtam.A hülye barátnőm meg véletlenül télleg elküldte és még az egyik tanár képe alá is,h ott van manó...Mit csináljak??:S
2011. márc. 4. 13:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én jártam hasonlóan , pont hangosan szídtam a tanárt amikor épp betoppant a terembe :D

Hát mit ne mondjak vagy fél évig tudtuk hogy ki fog felelni az órákon :D

De egyébként 1 évre rá már tök jól eldumálgattunk és tök jóba lettünk . A tanárok is emberek és tudják hogy a diákok hülyék :)

2011. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Mond hogy az unokatesód volt, veled akart kics.szni.

kérj bocsánatot.

2011. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő, ki mit reagál, de szerintem az esetek nagy részében semmit. Ha nekem írnának ilyet, legrosszabb esetben is csak tojnék rá, tehát semmiképp nem csapnék botrányt vagy ilyesmi (gondolom ettől félsz). (gyakorló pedagógus vagyok)
2011. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Velünk egyszer az történt, talán harmadikban vagy negyedikben, hogy két barátnőm levelezett, és arról is szó volt a levélben, hogy nem szeretik az ofőnket. A hülye volt a legdurvább szó a levélben. Ezt a levelet berakták a padba, és ott maradt. A takarítónő megtalálta, odaadta az ofőnek, ő meg átment CSI-ba, elkérte párunktól a nyelvtan füzetet, összehasonlította az írást, leleplezte a tetteseket, és rossz magatartás jegyre ítélte őket.

Ebben csak az volt a fura, hogy a tanár amúgy normális volt, nem néztem volna ki belőle, hogy ebbe ennyi energiát fektetne, ráadásul soha senki nem volt vele tiszteletlen.

2011. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
47%
Az előbb nem tudod kitörölni, majd rá 3 percre már tudtál írni a modiknak, akik ki is törölték azonnal szó nélkül. Á, nem kamu a sztori. Remélem életed további részében is olyan sikertelen proli leszel, mint most.
2011. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 tetris ***** válasza:
Ne csinálj már a bolhából elefántot! A Manó név egyáltalán nem bántó. Inkább kedves, vicceskedő, jópofa. Hacsak nem egy vaskalapos ember a tanár, egy jót nevet az egészen. EGyébként a tanárok is tudják, hogy a diákok mindenféle gúnynevet szoktak adni nekik. Az lenne a ciki, ha valami sexuális töltetű sértő névvel illetted volna. De az, hogy Manó, egyáltalán nem ciki. Nyugodtan felvállalhatod!
2011. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Töröltesd magad iwiwről, akkor elvileg nem látszik a neved, csak egy felirat, hogy megszűnt felhasználó, legalábbis MyVipen így működik.
2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Megmondod feltörtek.. ennyi..
2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!