Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a pfff? Csak engem...

Mi az a pfff? Csak engem idegel ennyire?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a szar ez.Általában az ilyen 14-15 éves "jócsajok" szokták le pfff-özni az embereket...Mit pöfögnek ezek?Feldugtak a seggükbe egy gőzmozdonyt?!
2011. márc. 8. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csak Téged idegel, hanem engem is. Tipikus h.ülye pitsa szokás.
2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hang utanzo szo , azt jelenti,h lenezik amit mondasz :-?
2011. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kb az akar lenni hogy fúúúúúúúj. kb az angolok írják így, a magyar megfelelője a pfff nek a fúúj. vágod amikor nem tetszik vmi, vagy csak undorytó és te rávágod hogy fújj, vagy fíí pfejj szal sokféle szarság van
2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy mik idegesítik az embereket pff...
2011. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a fúj megfelelője. A "pff" akkor kerül egy mondat végére/helyére, ha valaki orbitális baromságot ír, amire nem lehet mást reagálni. Élőszóban is szoktak az emberek puffogni, és nemcsak a tinicicák. Ami engem idegesít, az a XDDDD, :$$$, <3, (L), és társai. A "pff" speciel nem, én is szoktam használni.
2011. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 yuda ***** válasza:
Akkor használom, ha kiakadok valamin - levélben szoktam írni.
2011. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan szedte a második válaszoló, hogy ez az angol fúúj, de egyáltalán nem így van. uúú áúú yakk meg ilyesmiket hallottad/láttam eddig náluk a fúújra.


Akkor használják, ha valaki nagy hülyeséget mondott. Talán mert puff, mint lövés után van egy kis csend, úgy akkora hülyeség után is egy pillanatra nem tudja az ember mit mondjon rá, de ez csak tipp.

Mindenesetre nem 14-15évesp1csa dolog ha valaki használja.

2011. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:32 én meg sem értem, amiket beírtál példának...

Kérdező: mondd ki hangosan "pfff", s rájössz, mit jelent. (az ikszdédédédédédé-t és a többi sz-rságot hiába mondom ki, ennek legalább van értelme)

2011. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát kimondva sincs sok értelme.Nem tudom,hogy minek kell ilyen,nem ösztönlények vagyunk,tudni kéne normálisan beszélni.Amúgy ez is hangulatjelnek van felfogva,sztem kb olyan mint ez ----------> -.-"

Ezt is nagyon tudom utálni.

2011. márc. 8. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:
De miért utálod? Ne mondd, hogy soha nem használsz hangulatjeleket.
2011. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!