Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen bunkók...

Hogy lehetnek ilyen bunkók egyes fiatalok? Történt már veletek hasonló buszon vagy akárhol?

Figyelt kérdés
6 hónapos kismama vagyok. Ma felszálltam egy buszra, ahol többnyire idősek voltak, de akadt 1-2 fiatal is. Gondoltam, hogy az egyik fiatal majd átadja a helyét, ha látják a nagy hasamat. Hát nem így történt. 2 megállót álltam, majd leszakadt a lábam és szóltam egy 16-7 év körüli lánynak, hogy legyen olyan szíves megengedni, hogy leüljek, nem akarok egy 70 évest felállítani. Erre ő elkezdte mondani, hogy a front miatt rosszul van, migrénes, szédül, nem fog felállni miattam, mert el fog ájulni. És aztán mindenki olyan lekezelően nézett rám, mintha szegény lányt vérig sértettem volna, hogy le akartam ülni. Ez nem pofátlanság? Történt már veletek olyan, hogy fel akartatok állítani valakit, ő meg nem adta át a helyet? Nagyon felhúztam magam.
2011. márc. 13. 11:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Lehet,hogy tényleg rosszul volt az a lány,miért nem kerestél olyat akin látszik,hogy nincs semmi baja?
2011. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
60%
most nem azért, de mikor 10 órán keresztül suliban vagyok és utána fél órát kell metróznom, nincs az az isten, hogy valakinek átadjam a helyem.
2011. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%

Előzőnek igaza van. Bár, ha utána jókedvűen cseverészett tovább, akkor minden bizonnyal hazudott. Ebben az esetben neked van igazad kedves kérdező.

Máskor próbálj meg olyanokat megkérni, akiknek szemmel láthatóan semmi bajuk.

2011. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
44%

Úristen! Én is iskolába járok, esetenként reggel 8-tól este 8-ig van órám, de azért ha kismamát látok a buszon, gondolkodás nélkül felállok...

Csak egy kicsit képzeljétek magatokat a helyébe...

2011. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%

Fordítva is előfordul ám.


Történt már olyan, hogy egy idős "hölgy" szinte erőszakkal követelte, hogy adjam át a helyem mert ő öregebb, ő 70 én 25... NEM érdekelte, hogy sérült a térdem és nem tudok fölállni. Az lett a vége hogy az idős édesanyám (nem tudtam egyedül járni!!!) elküldte a búsba.


Egyébként soha senki nem adta át nekem a helyét, akármilyen beteg voltam is.

2011. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%

Volt már migréned?

Nekem igen. Majd belehaltam, már a nevemre se emlékeztem, olyan durva volt.

Amúgy lehet durva, amit írok, de ez van. A gyereket te vállaltad, gondolhattad volna, hogy lesznek ilyenek, ha jól esik, ha nem, ezeken az embereken nem lehet változtatni.

(megjegyzésképp én mindig átadom a helyem, ha nem vagyok rosszul)

2011. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
73%
12:01: nem minden terhesség durva, barátnőm még az utolsó hónapban is vígan ugrált, nem halálos, fájdalmas betegség ez...
2011. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%

Persze nem tudjuk, látszott e a lányon, hogy épp fáj a feje... Egy barátnőm mesélte, hogy be volt gipszelve a karja, úgy kérte meg valaki, hogy adja át a helyén, na ő nyilván jogosan volt "felháborodva".

Az mindenesetre meglep, hogy megállókon keresztül senkinek nem jutott eszébe magától átadni.

2011. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Egyedül volt, bambult maga elé..nem érdekel, hogy szarul volt, én is szarul voltam.
2011. márc. 13. 12:05
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Én soha semmilyen körülmények között nem állítanék fel senkit. Így is volt olyan, hogy nagyon rosszul voltam, iszonyúan görcsölt a hasam, de egyszerűen bennem nincs ilyen ösztön, hogy akár fiatalhoz odamenjek, hogy "figyelj már, nekem ahogy elnézem nagyobb szükségem van a helyre", és mégis odajött egy srác, hogy látja, hogy nem érzem jól magam, és keresett nekem helyet. Annyira jól esett!

Lehet, ha mondjuk csak kétségbeesetten keresgéltél volna helyet magadnak (azt azért nem mondom, hogy ok nélkül látványosan szenvedj), előbb vesz valaki a lapot.

2011. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!