Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen bunkók...

Hogy lehetnek ilyen bunkók egyes fiatalok? Történt már veletek hasonló buszon vagy akárhol?

Figyelt kérdés
6 hónapos kismama vagyok. Ma felszálltam egy buszra, ahol többnyire idősek voltak, de akadt 1-2 fiatal is. Gondoltam, hogy az egyik fiatal majd átadja a helyét, ha látják a nagy hasamat. Hát nem így történt. 2 megállót álltam, majd leszakadt a lábam és szóltam egy 16-7 év körüli lánynak, hogy legyen olyan szíves megengedni, hogy leüljek, nem akarok egy 70 évest felállítani. Erre ő elkezdte mondani, hogy a front miatt rosszul van, migrénes, szédül, nem fog felállni miattam, mert el fog ájulni. És aztán mindenki olyan lekezelően nézett rám, mintha szegény lányt vérig sértettem volna, hogy le akartam ülni. Ez nem pofátlanság? Történt már veletek olyan, hogy fel akartatok állítani valakit, ő meg nem adta át a helyet? Nagyon felhúztam magam.
2011. márc. 13. 11:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%
Persze tudom, hogy nem betegség. Nem is akartam ilyen hirtelen reagálni, csak egy picit felbosszantottam magam.
2011. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

Tényleg nem kötekedés, de ha téged nem érdekel más baja, akkor miből gondolod, hogy másokat fog érdekelni a tiéd?

egyébként ha tényleg bámult maga elé, akkor lehet, hogy valóban nem volt jól..egy fiatalnak is lehet joga rosszul lenni...a várandósság pedig nem halálos, sőt...különben két megálló nem a világ vége...gondolom előtte is utána is gyalogoltál és arra sem kényszerített senki...Mehet a lehúzás.

2011. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
82%

"Egyedül volt, bambult maga elé..nem érdekel, hogy szarul volt, én is szarul voltam."


Pff... hát örülök, hogy ebben a hozzáállásban partneredre leltél. Mégsem sajnállak annyira.

2011. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:01


nem kisiskolás vagyok, hanem egyetemista, mellette dolgozom is.

egy átlagember is lehet rosszul/fáradt.

2011. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%

"Egyedül volt, bambult maga elé..nem érdekel, hogy szarul volt, én is szarul voltam."


Ugh... Nos akkor most megállapíthatjuk, hogy semmit sem vethetsz a lány szemére. Pont annyira vagy bunkó mint ő. Ha nem érdekel más szenvedése milyen jogon várod el, hogy mást érdekeljen a tiéd? :/

2011. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Miért hiszi magát minden kismama felsőbbrendűnek?
2011. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
67%
Milyen undorító vagy Kérdező. Ki vagy te, az atyaúristen? Ki nem szarja le, hogy felcsináltattad magad? Tudod, másoknak lehetnek VALÓDI problémái. És ha a kislányt felállítod és elájul? Kamaszkorban gyakori a migrén, a kamaszokra vigyázni kell, mert ez a kor fizikailag is megterheli őket, hamarabb fáradnak el, aluszékonyak, sokat fáj a fejük stb. Idióta.
2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 napietus ***** válasza:
75%

kérdező beszólását nem minősíteném, ha általában ilyen stílusban viselkedik, akkor ne csodálkozzon, ha vele sem udvariasak az emberek. vica versa...


kérdésre: én már rég nem járok tömegközlekedéssel, diákkoromban jártam, mindig átadtam a helyem a kismamáknak és az idősebbeknek. ez számomra evidens. ugyanakkor én magam buszoztam haza gipszelt kézzel állva (egy óra, nem két megálló...), de kibírtam, nem hoztam magam olyan méltatlan helyzetbe, hogy én kuncsorogjak valamelyik tahónak, hogy emelje már fel a hátsóját. szóval a történetben egyik szereplő sem a jólneveltségével tűnik ki...


egyébként anyukámat megbüntette a rendőr 8 hónapos terhesen, mert nem volt becsatolva az öve (nem tudta szegénykém becsatolni a hasától), és azt mondta neki "anyuka, ha nem érzi magát vezetésre alkalmas állapotban, ne tessék vezetni, mert ahhoz ez is hozzá tartozik". hiába mondta, hogy most muszáj volt, mert vizsgálatra kell mennie...most mondjam erre a panaszra én is ugyanezt?

2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

"Egyedül volt, bambult maga elé..nem érdekel, hogy szarul volt, én is szarul voltam."


Ezek után te miért várod el, hogy bárki mást érdekeljen a te bajod? Te is legalább annyira vagy bunkó mint ő, ráadásul a gyerekvállalásra senki nem kényszerített, ő viszont gondolom nem szándékosan beteg. Hihetetlen hogy egyesek azt hiszik, hogy ha egy kölyök nő a hasukban, akkor hirtelen körülöttük kezd forogni a világ.

2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
79%

"szóval a történetben egyik szereplő sem a jólneveltségével tűnik ki."

Milyen jólneveltségről beszélsz? Ha valaki rosszul van, inkább adja át a helyét és ájuljon el ő? Milyen alapon?

2011. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!