Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a kutyagumik...

Mit tehetnék a kutyagumik ellen? Rettentően felháborító!

Figyelt kérdés

Azon az utcán, ahol eljárunk minden nap elég sok kutyasétáltató halad el. Egy 10-20 méteres szakaszon állandóan tele van a járda kutyasz*rral, ráadásul ki sem lehet kerülni, mert keskeny a járda, a házfal közel van és még egy kordon is ki van téve, elég forgalmas és veszélyes kanyar van ott, így ha szembe jön valaki a járdán, el se lehet férni és sokszor a reggeli rohanásban az ember véletlenül belelép a kutyagumiba. Hogy aztán egész nap bűzlödjön a cipője! Akárhogy is törölgetem, küszködve a hányingeremmel, bennem van az undor, tönkreteszi a cipőmet, többet nem fogom felvenni...

Kérdésem: mit tehetnék ezekkel a nemtörődöm kutyatartókkal? Nem lehetne őket valahogy feljelenteni vagy bejelenteni? Nem igaz, hogy nem lehet felszedni a hülye dögeik ürülékét!!!

21/L


2011. márc. 19. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam Pesten, és hát állandóan a lábam elé kellett néznem, ha nem akartam belelépni a kutyaszarba, mondhatom sokat láttam a városból! Engem is felháborít! Nem hiszem, h mi tehetünk valamit ellene...
2011. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Tipp:

Felfogadsz egy szippantós kocsit és a vezetőjét, majd hajnaltájban 2-3 óra körül kiürítteted az említett szakaszon a kocsi tartalmát. Garantált a hatás...legalább a kedves kutyatulajdonosok észbe kapnak XDDD és majd sikálhatják a kedvencük talpáról az emberi ürüléket...


(csak vicceltem, de aki nem érti az nyugodtan pontozzon le!)

2011. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: különleges balettlépéseket sajátíthatsz el.
2011. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is,a kutya nem hülye dög,nem ő tehet arról,hogy a kedves gazdi nemtörődöm.Nem tud a parkba piszkítani,ha a kutyatulajdonos lusta elvinni odáig.

Kutyás vagyok,ennek ellenére keményen megbüntetném aszt,akinek derogál felszedni a kutya után az ürüléket.

Arra azért kíváncsi lennék,hogy ugyanígy ki mersz-e kelni az utcára sz@ró-hugyozó humanoidok ellen,az eldobott narkós tűk és a mindenre ragadó eldobott rágógumi ellen.

2011. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Bizony szar dolog ez (s

zó szerint értendő).

2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tud a parkba piszkítani"


Az már rég rossz ha valaki a a parkba viszi a kutyát piszkítani. Erre megoldás a kutyafuttató...ja hogy ott meg térdig érő gané van...hát igen, így járnak akik nem szedetik fel más kutyatulajdonossal a végterméket.


Egyébként pont a kutyások miatt kellett körbe keríteni az összes játszóteret, úgyhogy kedves kutyások azért a járdáról illene összevakerálni a kutyagumit, és nem a másik ember lakásának ablaka alá kellene vinni a kutyát sz@ratni!

2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
van 2 kutyám, általában összeszedem, vagy elásom a termésüket (városban igen, erdőben nem foglalkozunk vele)...de a házunknál lévő süvény mögé nem kutyák sz@rnak, hanem emberek....az iroda ablakából rendszeresen húgyozó embereket látok ;)
2011. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, ugyanez van a mi utcánkban is minden egyes nap (pedig I. kerület..). De van emberpisi is rendesen, az is rohadtul zavar (kedves utolsó). Ha épp akcióban látnék pisáló embert vagy kutyasz@rt otthagyó gazdit, odamennék. mást nem tudok tenni. Egyszer volt, hogy láttam egy kutyát kakálni, direkt lassan mentem, hogy mi lesz a vége, azt a gazdi ügyesen felszedte. Szerintem a nagyja kaka suttyomban kerül oda este-hajnalban, amikor úgyse látja senki.


25L

2011. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13:43 milyen kutyfuttató, felénk olyan nincs (az egész városban sem, nem mellesleg elvileg a kutyakakát külön kukába kéne tenni, de olyan is kevés helyen van...
2011. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak: természetesen igen, csak olyannal hálistennek nem találkozom, de az is ugyanúgy felháborítő, sőt veszélyes!

Amúgy meglepődnél, de nekem is van kutyám és szeretem, a "hülye dögöt" nem úgy értettem, hanem úgy hogy az, hogy valakinek kutyája van, még nem jogosítja fel arra, hogy bárhol otthagyhassa a kutyája ürülékét!!!

2011. márc. 19. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!