Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem felháborító?!

Ez csak szerintem felháborító?!

Figyelt kérdés
A Fókusz című műsorban mostanában rendszeresen téma hogy hol, és hogyan nyaralnak a sztárok, mutogatják a szebbnél-szebb helyeket. Az országban elég sok szegény gyerek él, és ha nézik ezeket a műsorokat, azt látják, hogy ezek a sztároknak milyen jó dolguk van, milyen szép helyekre mennek. Szóval csak szerintem nem kéne ezt mutogatni? (Az meg még más tészta, hogy engem ez nem is érdekel)
2011. júl. 20. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
ha nem érdekel,akkor minek nézed?Valamit nekik is kell mutatniuk.Én például inkább megnézem az ilyet,mint amiket a hiradókban mutatnak,a sok öngyilkosság,meg baleset meg stb.
2011. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Az RTLklubot nem fogja érdekelni a szegény gyerekek sorsa... Az kell az embereknek, amit mutatnak. Ellenkező esetben mindenki - vagy legalábbis nagyon sokan - kikapcsolnák a tévét, és előbb-utóbb változtatna a csatorna is...
2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak szerinted! Nem lehetünk tekintettel mindenkire. Engem pl az nem érdekel h ők mit gondolnak. NEm muszáj nézni, el is lehet kapcsolni. Engem érdekel, h h néznek ki egyes nyaralóhelyek, akkor is ha sosem fogok oda eljutni.
2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennél érdekesebb dolgot nem tudnak csinálni. Normális híresség ezt nem hirdeti, hogy hol volt.
2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Ne nézz kereskedelmi csatornát. Nézz közszolgálatit vagy ismeretterjesztőt.

Nem kell az rtl klub és társai műsorait nézni, és akkor nem tennél fel ilyen kérdést.

2011. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Elkapcsolod a tévét, és kész. Ha nem érdekel...

Engem se érdekel, tehát nem is nézem.


Az a szegény gyerek talán nem irigy, és örül, ha ilyen szép tengerpartot legalább a tévében láthat.

Nekem is van egy naptár a falon, tájképes. És nem a lakás 2 km-es körzetét ábrázolja, hanem szebbnél szebb helyeket a világ minden tájáról. Jól esik még nézni is.

Igaz, nem pucsít ott (mit tudom én) VV akárki az előtérben, csak maga a fehér homokos tengerpart, pálmákkal, kék vízzel.... gyönyörű.

2011. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a celebek vakációja .... akit érdekel megnézi, akit nem, az átkapcsol másik adóra.
2011. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2011. júl. 20. 20:48
 9/20 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne mutogatni?Akit nem érdekel az elkapcsol,vagy könyvet olvas helyette.


Különben meg a "szegény" gyerekek nem állnak meg a növésben,ha azt mondják a szüleik,hogy:Drágám dolgozunk sokat,de mi nem az a család vagyunk aki megteheti...,viszont rengeteg nálunk szegényebb sorsú család van,annál azért jobban élünk...

Miért is ne értené meg azt,hogy hova kell sorolnia magát a "rendszerben"?

Az enyémek legalábbis megértik,úgy ahogy én is megértettem annak idején....

2011. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ava87 ***** válasza:
68%

Mi ezen a felháborító? Egy csomó más dolgot is mutatnak a tévében, amit sokan nem engedhetnek meg maguknak, de most akkor ezért ne mutassák? Ezaz, töröljük a főzős műsorokat is (sőt, az egész TV Paprika csatornát), mert egy csomó ember nem engedheti meg magának, hogy krumplin meg vajaskenyéren kívül mást is egyen.

Sőt, arról se beszéljenek a tévében, ha valakinek gyereke születik, mert sok nőnek nem lehet gyereke.

Ja, ki ne hagyjam, majd arról se számoljanak be holnap, hogy kihirdették a felvételi ponthatárokat, és ne mutassák azokat, akik örülnek, mert sokakat nem vesznek majd fel, és ez nekik biztos nagyon fájna.

2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!