Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fellokte a gyerekemet. Mit...

Fellokte a gyerekemet. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul erzem magam, mert nem tettem semmit es nem tudom, hogy mi lett volna a helyes. A 2,5 eves fiammal bevasarolni voltunk es a tusfurdokhoz akartam menni. Egy 20-25 ev koruli lany a baratjaval az ovszereknel nezelodott. Engem ez nem erdekel termeszetesen, de nagyon zavarba jottek, mikor en a fiammal elmentem mellettuk, de abban a sorban vannak az illatszerek, es nekem is jogom van abba a sorba bemenni es nem tudtam, hogy ez ilyen zavarba ejto, mivel nem bamultam meg oket vagy ilyesmi. Szoval mikor elhaladtunk elottuk, a fiam valamiert megallt egy pillanatra es a lany elore lokte, hogy menjen, ugy, hogy el is esett. Gondolom, hogy azert csinalta, hogy minel elobb menjunk el onnan, mert kinosan erezte magat, hogy meglattam vagy ilyesmi, nem tudom. En nem szoltam, csak felvettem a fiamat es gyorsan elmentem abbol a sorbol, utana az uzletbol is. Nem vagyok az a veszekedos tipus, de ilyennel meg nem talalkoztam es nagyon rosszul esett es mar sajnalom, hogy nem szoltam ra. :( Ti mit tettetek volna a helyemben? Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak, nem?
2011. ápr. 1. 17:23
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Es azert nem vettem fel a fiamat elotte, mert mar nem ul a bevasarlokocsiban, mellettem szeret menni es ugy nagyon nyugodt. Sosem volt ebbol gond. Nem tudtam, hogy ebbol baj lesz.
2011. ápr. 1. 17:26
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szólnod kellett volna a biztonsági őrnek, ha már veszekedni nem akarsz.
2011. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát én biztos jól orrba vágtam volna helyedben.
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is, de legalábbis leordítottam volna, hogy mégis mit képzel... Odamész a boltban, ahova akarsz.
2011. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az szép, hogy nem akarsz a gyermeked előtt balhézni.


Magamat ismerve, én bepöccentem volna...

2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem volt biztonsagi or a kozelben, nagyobb aruhaz volt, nem DM meg hasonlok. Azt nem akartam, hogy azt higyjek, hogy en vagyok az elborult elmeju kismama, mert mar igy is lenezik a kismamakat sokan.
2011. ápr. 1. 17:35
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek miatt nem akartam balhet elsosorban, hisz o meg nem nagyon ertene, mas ember sem es abban a helyzetben nem tudtam felmerni, hogy ez csak az en szememben sulyos dolog vagy tenyleg nem lehet ilyet tenni. El sem tudtam hinni abban a pillanatban, hogy tenyleg megtette, pedig a sajat szememmel lattam, mert ilyet meg a jatszoteren a nagyobb gyerekek sem csinalnak, nem hogy felnott emberek.
2011. ápr. 1. 17:38
 8/38 A kérdező kommentje:
mas ember miatt sem *
2011. ápr. 1. 17:38
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megkérdeztem volna tőle a legundokabb hangnemben, hogy most én is hajítsalak fel?
2011. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, most a padlóba verte a gyerekedet, vagy egyszerüen kicsit meglökte hogy menjen utánad, erre a gyerek magától elesett?


Mert szerintem két teljesen különbözö dolog.

2011. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!