Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fellokte a gyerekemet. Mit...

Fellokte a gyerekemet. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul erzem magam, mert nem tettem semmit es nem tudom, hogy mi lett volna a helyes. A 2,5 eves fiammal bevasarolni voltunk es a tusfurdokhoz akartam menni. Egy 20-25 ev koruli lany a baratjaval az ovszereknel nezelodott. Engem ez nem erdekel termeszetesen, de nagyon zavarba jottek, mikor en a fiammal elmentem mellettuk, de abban a sorban vannak az illatszerek, es nekem is jogom van abba a sorba bemenni es nem tudtam, hogy ez ilyen zavarba ejto, mivel nem bamultam meg oket vagy ilyesmi. Szoval mikor elhaladtunk elottuk, a fiam valamiert megallt egy pillanatra es a lany elore lokte, hogy menjen, ugy, hogy el is esett. Gondolom, hogy azert csinalta, hogy minel elobb menjunk el onnan, mert kinosan erezte magat, hogy meglattam vagy ilyesmi, nem tudom. En nem szoltam, csak felvettem a fiamat es gyorsan elmentem abbol a sorbol, utana az uzletbol is. Nem vagyok az a veszekedos tipus, de ilyennel meg nem talalkoztam es nagyon rosszul esett es mar sajnalom, hogy nem szoltam ra. :( Ti mit tettetek volna a helyemben? Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak, nem?
2011. ápr. 1. 17:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
egy felnőtt, aki nem ismeri a gyereket ne lökdösse, se jó szándékból, se rossz szándékból, mert nem tudja, hogy a gyerek hogy fog rá reagálni, vagy éppen elesik és megüti magát. Amúgy ha látja, hogy az anyuka hívja a gyerket először kedvesen mosolygok és megvárom, hogy a gyerek elindul e, ha nem először is odaszólok kedvesen a gyereknek, hogy menjél kicsim mert vár anya, aztán, ha a harmadik szólításra se indul esetleg megérintem a hátát, hogy elinduljon, de nem úgy, hogy se szó se beszéd meglódítom. egy 2é s fél éves gyerek úgy meg is ijedhet egy ilyen esetben, hogy többet nem fog merni elmenni idegenek mellett.
2011. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%

Egy teória nekem is összeállt a fejemben, azt látva a kommenteidből, hogy eléggé az a könnyen zavarba jövő, nem talpraesett ember vagy.


Szóval bementetek abba a sorba, látod ott van a 2 fiatal. Valószínűleg beképzelted, hogy őket hú de mennyire zavarja a jelenlétetek, mintha az emberek annyira törődnének azzal, hogy ki látja őket kotont vásárolni. Ekkor te gyorsan el akartál menni, de a 2,5 éves azt se tudta mi van, ezért még ott álldogált, erre elkezdted hívni, hogy jöjjön, a lány segíteni akart neki, de egy 2,5 éves koordinációs képessége azért még messze van a normálistól, így lehet nem tudta rendesen lereagálni a tolást, tehát, hogy kitámaszt vagy elindul, ahogy azt egy idősebb tenné, és ezért elesett, eldőlt.

2011. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem helyesen cselekedtél. Ha a gyereknek nem lett baja, nem esett akkorát, nem sírt akkor felesleges lett volna balhét csapni. Azért én egy szúrós pillantást elengedtem volna a párocska felé.

Amúgy lehet hogy csak én vagyok ilyen, de ha én látom hogy egy 2.5 éves kisgyerek megáll előttem, akár csak 2 mp-re is és útban van, akkor nem lököm meg vagy "izélgetem" az anyja felé, hanem megállok és megvárom hogy elinduljon, vagy az édesanyja elvigye.

21F

2011. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, néhányan, úgy beszéltek a gyerekröl mintha valami végveszélyben lévö faj lenne b@sszus.


Egy 2,5 éves gyerek, rendben hogy kicsi és nem tud magára vigyázni. De nem fog semmilyen módon reagálni arra hogy egy másik felnött ismeretlen ember meglöki, amit mi már nem tudunk.

ùgy reagál hogy kérdezi hogy mi? vagy hogy elkezd menni abban az irányban amerre löktük.


èrteném ha egy tigrisröl beszélnénk, ott egyetértek hogy nem jó lökni, mert nem tudom ha fogja magát és a fejemet letépi

2011. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem látom logikusnak a szándékos lökdösést.. Szerintem az lehett, hogy szegény fiatal lány segiteni akart de nem volt tapasztalt gyerekek terén ezért egy suta taszigálást sikerult osszehoznia a kedves eloresegitésbol. szerintem ez a legvaloszinubb. nem hinném,h bárki direktbe lenne bunko egy olyan picivel.
2011. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagytam volna szó nélkül. Minimum megkérdeztem volna a lánytól, hogy "Ne haragudj, de te normális vagy?" Kíváncsi lettem volna, mivel magyarázza, hogy lökdösi a gyerekemet.
2011. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
én meg ha a barátja lennék a csajnak, vissza szolnék, hogy menjél a jó büdös p@csában a gyerekedel együtt
2011. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Svédországban egy ilyenböl hatalmas balhét lehetne csinálni. Itt még az se mindegy, hogy az óvodában hogy fogják meg a gyerek kezét.
2011. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"én meg ha a barátja lennék a csajnak, vissza szolnék, hogy menjél a jó büdös p@csában a gyerekedel együtt"

Mert miért? A sajátotokat is így fogjátok taszajtgatni? Mellesleg igen rosszul járnál, ha velem szemben te ilyen hangot engednél meg magadnak, pláne ok nélkül.

2011. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem ok nélkül, te beszéltél csúnyán a barátnömmel.


Fel emelted a hangod, persze hogy beszólok.


A gyerekröl kapcsolatban meg már elmondtam a véleményem, a barátnöm jól cselekedet, ezért is szólnék bele mikor te rászólsz a lányra

2011. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!