Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fellokte a gyerekemet. Mit...

Fellokte a gyerekemet. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul erzem magam, mert nem tettem semmit es nem tudom, hogy mi lett volna a helyes. A 2,5 eves fiammal bevasarolni voltunk es a tusfurdokhoz akartam menni. Egy 20-25 ev koruli lany a baratjaval az ovszereknel nezelodott. Engem ez nem erdekel termeszetesen, de nagyon zavarba jottek, mikor en a fiammal elmentem mellettuk, de abban a sorban vannak az illatszerek, es nekem is jogom van abba a sorba bemenni es nem tudtam, hogy ez ilyen zavarba ejto, mivel nem bamultam meg oket vagy ilyesmi. Szoval mikor elhaladtunk elottuk, a fiam valamiert megallt egy pillanatra es a lany elore lokte, hogy menjen, ugy, hogy el is esett. Gondolom, hogy azert csinalta, hogy minel elobb menjunk el onnan, mert kinosan erezte magat, hogy meglattam vagy ilyesmi, nem tudom. En nem szoltam, csak felvettem a fiamat es gyorsan elmentem abbol a sorbol, utana az uzletbol is. Nem vagyok az a veszekedos tipus, de ilyennel meg nem talalkoztam es nagyon rosszul esett es mar sajnalom, hogy nem szoltam ra. :( Ti mit tettetek volna a helyemben? Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak, nem?
2011. ápr. 1. 17:23
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem verte a padloba, de meglokte olyan erovel, hogy elesett. 2,5 eves nem olyan, mint egy 10 eves, meg siman el tud esni, ha megtaszitjak es en azt sem tartom normalisnak, ha "meglegyinti"... en mas gyerekehez nem is mernek nyulni meg gondolom, hogy felnottkent sem engedned, hogy teged valaki odebb lokjon, foleg szo nelkul. Nem tudta kivarni azt az 5-10 masodpercet.
2011. ápr. 1. 17:45
 12/38 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy te itt vesztesként jöhettél volna ki a helyzetből, bármit is teszel.


Gyermek érzékelte hogy ellöktékl, hogy direkt lökték el, tehát ezt megélte vagy tudomást sem vett róla? Esetleg megijedt vagy sírt is?

Biztosan szándékos volt ez, jól itélted meg a helyzetet?


Ha itt egyértelmü szándékosság volt akkor le kellett volna orditani a fejét, olyan histi levágni hogy összeszaladjanak az emberek. Nem tudom miért nem tetted meg, féltél a helyzettől, rémisztő volt a lány barátja vagy miért nem, de ha kivágod a hsztit ott ők - akárkicsodák is - jól nem járnak.

Vagy te a picivel és van a két fiatal. Nincs olyan hogy a két fiatal mellé áll a tmeg, ők itt csak vesztettek volna. Sőt, ha a pali picit is normálisan gondolkodik még ő is a barátnője ellen fordul ha vtára kerül a sor, tehát ő is azt kérdezgette volna a barátnőjétől hogy ezt miért kellett?


De mindez csak akkor helyes lépés ha bztos vagy abban hogy ez egy sándékos lőkés és valóban lökés volt, az egész be van kamerázva, ha komolyabbra fordul a vita akár vissza is nézhetik, innetöl kezdve pedig elvesztik a vitát.


Mindenesetre más ilyen esetnél bizz az emberekben, ha ott állsz egy gyermekkel, nem fogják hagyni hogy bajod essen. Lehet bárki az akivel vitád van, nem fognak magadra hagyni és meg fognak védeni.

2011. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
Szép, nyugodt hangon oda kellett volna neki mondani, hogy nagy kiszerelésü gumit vegyenek,mert kár lenne értük ha szaporodnának. Biztos nem álltam volna meg szó nélkül. Nem is értem... ha annyir zavarta ment volna addig egy kört másik soron. tipikus esze nincs,de izélni tud.
2011. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%

Nekem úgy hangzik mintha egyszerüen meglökte kicsit a gyereket, nem azért mert egy hülye bunkó, hanem azért mert egy 2,5 éves gyerek, és látta hogy lemarad az anyukájától, hát kicsit elizélte az anyja irányában, AZÈRT mert egy normális ember!

Ez normális, én is így csináltam volna, nem lehet hozzá hasonlitani egy felnött emberrel, mert egy felnött embert nem lökdösöd meg, de egy kis 2,5 éves, az legyen anyukájával.


SZóval, ne izéljed le a szegény lányt mert KEDVES volt, ha nem akarod hogy ilyesmit csináljanak az emberek, akkor ne hagyjad hogy a gyerek lemaradjon, más szóval, vigyáz a gyerekedre jobban b@zmeg!!!


Még hozzá tenném, ha most nem így lenne mint ahogy én írtam, akkor szóltál volna ott helyben szerintem..

2011. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szandekosan lokte meg, nem mondom, hogy azzal a szandekkal, hogy elessen, mert csak azt akarta, hogy kotrodjunk onnan el es abszolut nem allt szandekomban oda csoditeni embereket. A fiu semmit sem mondott, a lany lokte meg. O sem mondott semmit amugy, csak meglokte, egyertelmuen zavarta a fiam par masodperces kozelsege az o ovszer vasarlasi akciojukat. De latszott rajtuk, hogy nem tinik (nem 16 evesek voltak, az biztos), szoval nem tudom, hogy mi volt nekik ilyen zavaro. Na mindegy, majd eltunik az emlekuk idovel.
2011. ápr. 1. 17:56
 16/38 anonim ***** válasza:
20%
jah, és most hogy a gyerek elesett az véletlen, nem hisszem az volt az akarata, ha jól értettem nem is sírt a gyerek, szóval semmi gond ott se
2011. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
En vigyaztam a gyerekemre, nem maradt le tolem, hanem megallt egy pillanatra, en meg hivtam. Csak lattam a lanyon, hogy irtora zavarta a jelenletunk, es ezert lokte meg, nem jo indulatbol. Mindegy, mar nem akarom magamat idegesiteni.
2011. ápr. 1. 17:58
 18/38 anonim ***** válasza:
41%

"..hát kicsit elizélte az anyja irányában.."


Mi az hogy kicsit elízélte az anyja irányába? Még megfogalmazni sem tudod... az én gyermekemet ne izélgesd el semmilyen irányba a fejedet levágnám, már elnézést a durva fogalmazásért de biztosan nem járnál jól.

2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
28%

most meg még hívogattad is, akkor még egyértelmü hogy csak segíteni akart.

Halotta hogy hívod, hát kicsit meglökte hogy menjen hozzád, mivel hogy hivogatod.


Minden más amit te most utolag kitaláltál, hogy zavarta hogy a kisgyerek megált 2 másodpercre az hülyeség. Csak te találsz ki okott utolag hogy valami rossz történt.

2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már szegény anyukát bíráljátok, azért mert zavarja egy incidens, ami mindegy milyen szándékból történt. Lehet, hogy én se tudtam volna hirtelen mit tenni, csak tovább menni.
2011. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!