Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most tényleg ilyenek a mai...

Most tényleg ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés amit egy gondolom 14-16 év közötti lány rakhatott fel,hogy valaki ad-e neki kölcsön 40.000 forintot, mert 80.000 forintos telefonszámlát csinált..Másnak egész hónapban nincs ennyi pénze, ő meg csak így ennyit eltelefonál??? Miért ilyenek a mostani fiatalok??
2011. ápr. 11. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. -Viszont vannak még "olyanabbak" is.
2011. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LeeWie válasza:
100%
Valószínűleg nem telefonszámlára kellene neki a pénz... Csak meseszöveg habbal.
2011. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor én voltam tizenéves,akkor is voltak ilyenek, de azokat akkor is kinézték a normális kortársaik. Akkora hülyeség ez az általánosítás!
2011. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kezébe adtak a hülye szülei egy előfizetéses telefont???

Nekem ésszerű, normális korlátokat szabtak a szüleim, és így ehhez tartottam magam. Ha nincs szülői korlát, felügyelet, odafigyelés, akkor még egy normális kamasz is csinál hülyeségeket...

2011. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másra kell neki a pénz, ez a telefonos dolog csak mese.
2011. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem általánosítanék,mert az én időmben is voltak ilyenek és most is vannak és szerintem kortól független.(már ha ténlyeg nem kamu a kérdés és az ok).Amúgy nagyon egyszerű ennyit letelefonálni, főleg annak aki még csak ismerkedik a telefonnal és nem tudja mi mennyibe kerül.A fiatalok amúgy is szeretnek sokat telefonálgatni, ha meg netes akkor meg simán sikerül ekkora számlát összeszedni.
2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
O. társam 130 ezer forintos samsungját dobálta taccs részegen, 17 évesen. Mondjuk megteheti. Nekik ez aprópénz, hát miért törje magát miatta? Vesz másikat. És ez szerintem alapból nem bűn, összetöri, eladja alkatrésznek, 1 szegényebb ember aki sokat gyűjtött rá, de megsérült a telója megveszi az alkatrészt oilcsóbban, stb :) Ezzel nincs baj ha nem mások lehúzásán kereste a pénzt. Az meg h sokat telefonált a szülei hibája, így jártak, majd kifizetik valahogy, ha nem meg majd legközelebb gondolkodnak h mit engedhetnek meg maguknak. Ilyen az élet
2011. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindenki ilyen. Amúgy meg arról nem ő tehet, hogy más ennyiből él, mert elcseszte az életét és minimálbérre gyártott le 2-3 gyereket, aztán most alig élnek meg.
2011. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts.
2011. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A csudákat!Polgárpukkasztásnak szánta,vagy nagyon unatkozott.Semmi értelme,ki az a marha,aki ilyen kitalált hülyeségnek bedől?Jajjj...
2011. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!