Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen "hülyeségeket" szoktál...

Milyen "hülyeségeket" szoktál csinálni, mikor egyedül vagy a szobádban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mikor olyat csinálsz, hogy nem szeretnéd, hogy szüleid/tesóid (vagy hát bárki) rád nyitnának közben :D Meg nem olyanra gondolok, hogy masztizás, hanem ilyen "kis hülyeségekre" :D Pl én énekelni szoktam a dalokat és közben a távirányító van a kezemben, mintha mikrofon lenne :D Vagy a tükör előtt bugyiban úgy táncolok, mintha valami bombázó lennék (de közbe nagyon nem vagyok az:D:D) vagy például eljátszom, hogy valaki behúzott nekem egy akkorát, hogy hasra esek, utána meg szenvedő arccal vonaglok a földön :DDDDD Ti milyen hülyeségeket szoktatok csinálni? (Persze ennél light-osabbakra számítok, mások nem ilyen hülyék, mint én, tudom :D)
2011. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Énekelek, táncolok, mazsorettezek, maszturbálok, bikinis ill. meztelen fotókat készítek magamról, amiket persze rögtön törlök, vagy ha megtetszik egy, akkor rárakom a gépemre, és eldugom, hogy csak én tudjam hol van. ( Persze ezek a képek soha nem kerülnek fel közösségi oldalakra )

Én is elképzelem néha, hogy egy klipben vagyok, vagy ilyesmi, és persze annyira jó érzés. :D

2011. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Zenére ugrándozok, (amit alattunk is hallanak :D). 28/N(!)
2011. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

énekelek

szituációkat képzelek magamban, amiket eljátszom, és hozzá beszélek magamban :D

táncolok

énekesnek képzelem magam, tátogok a zenére, mintha én éneklném :D

2011. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
21:54 vagyok, igen eszembe jutott, hogy én is szoktam magamban beszélni, sajnos hanggal ellátva. A múltkor a férjem rákérdezett, hogy miről van szó? :D
2011. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Magamban beszélek, elképzelek valakit, és neki beszélek, verseket olvasok fel hangosan, németül, olaszul olvasok fel hangosan, hm... piszkálom az orrom, ami fujj persze, csak képtelen vagyok máshogy elérni, hogy rendesen tiszta legyen (ilyen hülye orrom van). Végignézem, melyik cipőmnek mennyit kopott a talpa, új frizurákat próbálok csinálni. Na, elég hibbant vagyok? :)
2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

különböző szituációkat játszom el magamban. Kinek mit mondanék, ha ilyen vagy olyan beszélgetésben lennénk, ő mit mondana vissza, én hogyan érvelnék...

elég gáz, de ez van. ja és 30/N

2011. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szituáció eljátszás nálam is van. Pl. a volt barátomat odaképzelem, és megmondom neki, hogy mennyire undorodom tőle, és mennyivel jobb a mostani. Elképzelem a meglepődött arcát, meg hogy szembeköpöm.

Naná megy a maszti is!:D

Énekelni nem szoktam, már a saját hangomtól is rosszul vagyok.

Néha csinálok képeket is, de ez elég ritka.

2011. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ha ha köszi mindenkinek!!! :D:D

Én is szoktam mindenféle szituációkat eljátszani :D Olyan emberekkel, akiket ismerek, hogy kinek hogy mondanám / mondtam volna a dolgokat, meg mondjuk híres emberrel is :D Hogy ha találkoznék vele, mit mondanék, stb :D:D

2011. ápr. 15. 23:29
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Verseket szavalok, énekelek, táncolok.

14/L

2011. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Magamban beszélek, zenére próbálok ritmusosan mozogni (guggolok, rúgok, ugrok, hajladozok), tök mindegy, hogy nem illik a "tánc" hozzá, énekelek, tükörben bámulom a tetkóim, beszélek hozzájuk. :D

21/L

2011. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!