Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen "hülyeségeket" szoktál...

Milyen "hülyeségeket" szoktál csinálni, mikor egyedül vagy a szobádban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mikor olyat csinálsz, hogy nem szeretnéd, hogy szüleid/tesóid (vagy hát bárki) rád nyitnának közben :D Meg nem olyanra gondolok, hogy masztizás, hanem ilyen "kis hülyeségekre" :D Pl én énekelni szoktam a dalokat és közben a távirányító van a kezemben, mintha mikrofon lenne :D Vagy a tükör előtt bugyiban úgy táncolok, mintha valami bombázó lennék (de közbe nagyon nem vagyok az:D:D) vagy például eljátszom, hogy valaki behúzott nekem egy akkorát, hogy hasra esek, utána meg szenvedő arccal vonaglok a földön :DDDDD Ti milyen hülyeségeket szoktatok csinálni? (Persze ennél light-osabbakra számítok, mások nem ilyen hülyék, mint én, tudom :D)
2011. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni hogy mennyi "hibbant" ember van!:))
2011. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nekem is jól esett, hogy nem csak én csinálok ilyeneket :D Köszi mindenkinek! :))
2011. ápr. 16. 09:45
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy média mogul vagyok, party meg zene mindig :D

Meg vicces történeteket olvasgatok, és röhögök rajtuk :D

2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó! Ezek szerint nem csak én vagyok "dilis"! :)

Szituációk eljátszása tükör előtt, táncikálás, ruhák próbálgatása...

2011. ápr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ruhapróbálgatás, jaja! :D
2011. ápr. 17. 12:41
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

én néha bukfencezek/ szaltózok/ egyéb akrobatikus dolgokat próbálok csinálni az ágyamon, (egyszer sikerült egy hátraszaltó xD) vagy néha elmebeteg zenéket rakok be és közben rajzolok, de nem rendes ceruzával/zsírkrétával, hanem szemfestékkel meg szemceruzával :DD sőt, egyszer széttörtem négy felé egy CD-t, lefújtam piros színű hajlakkal, rátettem egy papírra és arra is fújtam keveset mintha vér lenne :DD ja, meg néha úgy teszek mintha lenne valaki a szobámban és görögül beszélgetek vele.

15/L

2011. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hmm... én beszélni szoktam a gitáromhoz, néha lefekszem a földre és percekig ott heverészek :'D idióta ruhákat próbálok fel meg magassarkút és abban mászkálok, aztán néha felkapcsolom mindenhol a villanyt és mászkálok szobáról szobára és közben magamban beszélek, tükörképemhez beszélek, ja és (általában kajacsináláskor a konyhában) azt képzelem, hogy van velem valaki és vele "beszélgetek" :D Biztos van még, csak nem jut eszembe :D

12/L

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés felvidított, köszi mindenki :))
2015. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!