Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homoszexualitas miert...

A homoszexualitas miert masabb, mint a tobbi beteges szexualis hajlam?

Figyelt kérdés
Szerintem az, h valaki uruleket eszik, fojtogatja, csonkitja magat, allatokkal kozosul, gyerekekre izgul ugyan ugy devians, mint aki a sajat nemehez vonzodik.
2011. máj. 7. 14:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ez mind rendben van, de jo lenne, ha a kerdesre valaszolnatok.

Nem azt kerdeztem, h ezzel kinek artanak meg mi a kovetkezmenye.

Olvasd el ujra!

Attol, h valami beleegyezessel tortenik meg nem lesz normalis.

Szerintetek minden rendben van azzal, aki arra tud elelvezni,hogy kecskeverrel onti le magat?

2011. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A homoszexualitásnak semmi ártalmas szándéka nincs, két emberről szól akik szeretik egymást, ennyi, köztük is vannak magamutogatók, és deviánsak is mint a heterók között, de olyanokról még nem hallottam, hogy homoszexuális erőszakoskodott volna (persze biztosan létezik ilyen), vagy hogy pedofilok lennének. Szerintem senki sem válhat meleggé, lehet benne egyfajta kíváncsiság, hogy milyen lenne, sőt ki is próbálhatja, de attól még nem válik azzá. Ellenben a pedofília vagy a nekrofília kipróbálásához, valami belső késztetés, valamiféle deviancia szükséges, hiszen ott már ártunk valakinek, és az nem a szeretetről, esetleg a szerelemről szól, mint jobb esetben a homoszexuális kapcsolatok.
2011. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Már előttem is leírták, hogy miért más. A homoszexuális szex közös beleegyezéssel történik, mindkét fél élvezi és senkinek nem lesz baja. Beteg emberek pedig mindenhol vannak, heteroszexuálisok és homoszexuálisok között is.

Egymás kezét pedig azért nem fogjuk meg, meg nem akarunk direkt provokálni. Ha Magyarországon nem akadnának ki emiatt, akkor megtennénk. Egyébként meg ha elmész például egy spanyol nagyvárosba, ott rengeteg egymás kezét fogó azonos nemű párt is láthatsz. Ott már nem akadnak ki ilyenek miatt az emberek.

2011. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
14%

Jol van, tehat magyaran mondva semmi kulonbseg nincs.

Aki kecskeverrel locsolja magat, mert erre elvez ugyan ugy beteges.

Szinte ereztem, h nem szabad beleirnom a pedofiliat, mert azzal le lesz rendezve minden:)

2011. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszoló!

Azt mondod, nem jól válaszolunk a kérdésre, mert nem azt kérdezted, hogy kinek ártanak. Én ezt értem, de ha egyszer ez a válasz a kérdésedre! Ilyen kecskevér, meg ilyenekről beszélsz! Honnan tudod, hogy ezt csinálják? Olvastad valami elmebajnok internetes oldalon? Vagy hallottad vkitől, aki hozzád hasonlóan tájékozott? És ha vkitől hallottad, aki tényleg tudhatja: honnan tudod hogy az nem egyedi eset volt? Szóval mi szeretnénk a kérdésedre a lehető legjobban válaszolni, de nem igazán lehet. Legalábbis én nem tudok. Én vagyok, aki írtam, hogy ezzel nem ártanak másnak, stb (még az előző oldalon, talán 3. hozzászóló vagyok.) És azért ezt válaszoltam, mert számomra ennyi a válasz, és tovább ez a kérdés nem is érdekel. Mmint nem úgy értem, hogy a Te kérdésed, hanem általában a világban. Mert mint látom neked is csak az az érved hogy nem normális, de miért? Te is csak ezt tudod felhozni, és mást nem igazán, mmint konkrét példát, hogy most ez mért baj, hogy nem normális? Tudod, mi nem normális? Szerintem pl az nem normális h korombeli (18 éves) ...-k rázzák a seggüket és majdnem hogy kiírják a homlokukra hogy mekkora idióták, és a világ megerősíti bennük a tudatot, hogy sok pasi erre gerjed (pedig sokkal beszéltem már, és nem így van). Szóval szerintem ez sem normális, de mégse zavar konkrétan. Vagy ha már itt tartunk - elnézést, ha vki ízlését megsértem - szerintem Lady Gagát hallgatni se normális, mégse mondom azt, hogy valamiféle zavaruk van azoknak, akik mégis szeretik.

2011. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%

Jol van ocsem, ulj le, ervelesbol egyes.

Ennyi baromsagot osszehordani...

Lady Gaga meg a tobbi...

2011. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy két,vagy több pali hogyan kormolja ki egymást,az ő dolguk.Állattal,gyerekkel az már tényleg nagyon beteg.
2011. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
azonos neműekhez vonzódni, az első sorban ÉRZELMI kérdés, csak másod sorban szexuális.
2011. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%
Javítás: Nem azokat kéne bántani, akik szép csendben csinálják, hanem azokat az andrássy útiakat kéne minimum betiltani
2011. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, ajánlom figyelmedbe ezt a reklámot:

http://www.youtube.com/watch?v=SBuKuA9nHsw

Ha szerinted ez beteges, akkor veled van a baj.

2011. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!