Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt vagy tudtok olyanról,...

Van itt vagy tudtok olyanról, aki mindig lenézett, sikertelen volt, akit leértékeltek, de később sikeres, népszerű lett?

Figyelt kérdés

Érdekelnének tapasztalatok, akár saját, akár ismerősé, akiket mindig lenéztek mások, aki úgy érezte semmit sem ér, mégis évek elteltével irigyrésreméltó, sikeres, szép nő/férfi lett:)

Vagy lehetetlen, hogy egy népszerűtlen, mindenki által lenézett lánynak bejöjjenek a dolgok?


2011. máj. 7. 19:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok ilyen példa van! Remélem én is jó úton haladok efelé. Mindig is egy visszahúzódó, csöndes ember voltam (nem túl kimagasló tanulmányi eredményekkel), így a tanárok (általános iskolában, gimiben) is leszartak. Szóval míg más, általuk tehetségesnek vélt akárkit magasztaltak, engem még le is próbáltak beszélni, hogy nehogy nagyravágyó terveim legyenek, mert kevés vagyok én ahhoz. Aztán később összehozott az élet olyan emberrel, aki bízott bennem, és ahogy kikerültem abból a pusztító környezetből nagy erőre kaptam. Elkezdtem olyan szakot tanulni, ami valóban érdekel, ott kiemelkedően jók az eredményeim, részt tudok venni olyan munkákban, ami érdekel, szóval úgy érzem jó úton haladok! Sikerélményeim vannak és bízom benne, hogy avval tudok majd foglalkozni, amit szeretek. Ellenben néhány, hajdanán lökött nagy tehetség úszik a nagy semmiben, elhagyta magát, nem dolgozik, nem tanul.. huszonévesen bulizgat és tesped.

Sajnos tényleg sok múlik a környezeten.., de ha az ember próbál új utakat keresni, bármikor megtalálhatja a helyét, és ott majd másképp néznek rá.:-)

2011. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

19:13


Ne keseredjél el én is ilyen helyzetben vagyok. Az életben is de még itt is kapok a kérdéseimre pofonokat, amikor kedvesen reagàlok. Ugy làtszik aki ilyen bevonzza még itt is. Mindig arra vàrok, hogy kapok legalàbb itt tanàcsokat, ahelyett leszùràst, vagy nem igazàn meggyõzõek.

2011. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Volt, mikor kis mellékszereplő voltam nagyszájú, diktátortípusú barátnők mellett, a szürke kisegér. Máshová kerültem, bár még mindig nem gondolom magamat szépnek és népszerűnek, de vannak emberek, akik értékelnek, és a barátjuknak tartanak, nem a kiscsics.kának. Ki nem lehetett volna nézni belőlem. A környezet rengeteget számít egyébként, ha kiszabadulsz azokból a karmokból, amik lehúznak, akkor sokkal másabb lehet minden. Sok olyan embert ismerek, akiket valamikor nem kedveltem, aztán véget ért a barátságuk bizonyos személyekkel, és azóta sokkal, de sokkal jobb fejek lettek. :)
2011. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb válaszokat:) igen a környezetváltozás biztosan sokat jelent...az is baj, hogy mióta elvégeztem a középsulit, azóta amik ott voltak pár barátság is eléggé megszakadt, vagy nagyon ritkán talizunk, és így még nehezebb, de gondolom majd új suli, vagy meló által sikerül olyan embereket megismernem, akik nem a kis vesztesként tekintenek rám, hanem értékelni tudnak:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 8. 00:49
 15/23 anonim ***** válasza:

19:13-es vagyok. Dehogy okoztál szomorúságot :)

a 20:25-nek meg nagyon köszönöm :) legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül.


Amúgy azt szeretném még mondani, hogy szerintem az ilyen lenézett, elnyomott emberekben vannak a legszebb tulajdonságok, mert mi legalább tudjuk hogy pl. nem a kinézet alapján kell elítélni az embereket, és szerintem sokkal jobban is tudunk szeretni, mert mi magunk is szeretetre vágyunk. Az ilyen emberek szerintem még rengeteg önismerettel rendelkeznek, ami minden téren nagyon hasznos. Szóval biztos értitek, miről beszélek. Biztos vagyok benne, hogy vannak emberek, akik meglátják bennünk az erényeinket. Csak kevesebben, mert a mai emberek nem nagyon figyelnek egymásra, illetve a visszahúzódó emberekre kevésbé. De nem a mi hibánk, hogy visszahúzódóak lettünk! Sajnos sokan magukat hibáztatják mindenért. Én is... mindennek úgy kezdek neki, hogy úgyse fog sikerülni, vagy már eleve rossz. De azért mégis megpróbálok mindent :)

A kérdezőnek a lehető legjobbakat kívánom, és én hiszek benne, hogy ő egy sikeres ember lesz :)

2011. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyennek "készülök", a sok idióta gimiben eljut az élete maximumáig és utána lefelé minden, tönkremegy - csupa kudarc.. Várom már.
2011. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

jajj ez nagyon jól esett, amit írtál, kicsit el is érzékenyültem:) én is így gondolom, ahogyan Te...sajnos tényleg sokan másként tekintenek egy csendes, visszafogottabb emberre...de ezt én is tapasztaltam, hogy néha olyan hamar meg tudok szeretni vkit, biztosan azért, mert vágyok a szeretetre:)

köszönöm a kedves soraidat, és hogy írtál:)

2011. máj. 8. 10:43
 18/23 A kérdező kommentje:
az utolsónak is nagyon köszönöm a válaszát:) remélem neked is sikerül minden, amit szeretnél:)
2011. máj. 8. 10:44
 19/23 anonim ***** válasza:

00:32-es vagyok.

Még annyit tennék hozzá, hogy azért azt ne várjátok, hogy hú, eddig ki*aszott velem az élet, de milyen jó lesz most nekem, mert fordul az élet és a sok sikeres ember lesüllyed. Változni lehet, és gratulálok annak, akinek sikerül, de zavarnak az "engem mindig lenéznek, de remélem ez változik" típusú emberkék. A sült galambra várni könnyebb, de a boldogságnak ára van; tenni kell érte. Kommunikáljatok emberekkel a monitoron túl is, hagyjátok a gátlásaitokat, ha külső miatt néznek le titeket, akkor próbáljatok segíteni rajta vagy előnyt formálni belőle, ha sikeresek akartok lenni, tanuljatok sokat. Ezt persze könnyű mondani, de tényleg ez van. "Csak úgy" semmit nem kaptok. Lehet várni a csodára, szurkolok is nektek, de saját sorsotok kovácsai vagytok, még ha ez nagyon közhelyes is. Merjétek megmutatni, vállalni magatokat, tegyetek a sikerért és a népszerűségért, és tiétek a világ. De ha csak a hátsó sorból szemlélitek az eseményeket, akkor ne számítsatok túl sokra. A mesékben van, aki előre lökdös, de csak rajtatok áll...

Senkit nem akartam megbántani vagy okoskodni, de ez kicsúszott.

2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*fordul a kocka
2011. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!