Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsen legjobb barátom,...

Nincsen legjobb barátom, ezzel sokan vannak így?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy 17 évesen nem találtam legjobb barátot. Illetve van egy ilyesmi, vagy is eddig azt hittem, de azt hiszem kezdek rájönni, hogy ez nem így van és emiatt nagyon szomorú vagyok... :( Nem mondhatom el a dolgaimat senkinek, úgy, hogy megbízom benne. Csak haverjaim vannak, akikkel néha összejövünk, de az összesnek van olyan barátja akikkel jobban jóba van. Én nagyon hülyének érzem magam emiatt.

17F


2011. máj. 13. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nos igen. Én pont így vagyok vele... :( 17/L
2011. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Vagyis van egy, de vele csak virtuálisan tudom tartani a kapcsolatot (msn). Több mint a semmi, de nem az igazi. :(
2011. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele :( 18/f
2011. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy igaz barátnőm.mindig is jóban voltunk, de egészen közel, úgy 4 éve kerültünk egymáshoz.Addig nem volt ilyen igaz barátom, pedig 41 éves vagyok...
2011. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 habibi ***** válasza:
63%

nekem a legjobb barátom a szerelmem, maximálisan megbízom benne,kiönthetem neki a szívem és bármit elmondhatok neki, tudom, hogy megért majd illetve megpróbál megérteni, megvigasztalni, Ő egyben a lelkitársam is, és imádom Őt nagyon.

18/L

2011. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sincs "legjobb" barátom, nem akarom rangsorolni őket. Amúgy meg nem vagoyk ilyen "kiöntöm a szívemet" típus, ami végül is ebben a helyzetben előny :D

18F

2011. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Sokan vannak így, sok ember magányos. De ez nem azt jelenti, hogy ez vigaszt nyújtson. Remélem lesznek barátaid, meg barátnőd (id).
2011. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Sem legjobb sem semmilyen barátom nincs. :) Néha bánom, néha nem..


21/L

2011. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem inkabb az bant, hogy en soha senkinek nem tudtam a legjobb baratjava valni. Sosem erzett magahoz senki olyan kozel, mindig volt annak az 1-2 baratnomnek nalam kozelebbi baratnoje. Ne erezd magad hulyenek! Sajnos nagyon nehez olyan baratot talalni, akiben teljesen meg lehet bizni. A baratsagokat az erdekek vezerlik.
2011. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem sincs =/ valahogy mindig én vagyok a harmadik... és szépen lassan kiszorulok mindenhonnan :S alapból barátaim se nagyon vannak nemhogy legjobb :( 16/L
2011. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!