Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsen legjobb barátom,...

Nincsen legjobb barátom, ezzel sokan vannak így?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy 17 évesen nem találtam legjobb barátot. Illetve van egy ilyesmi, vagy is eddig azt hittem, de azt hiszem kezdek rájönni, hogy ez nem így van és emiatt nagyon szomorú vagyok... :( Nem mondhatom el a dolgaimat senkinek, úgy, hogy megbízom benne. Csak haverjaim vannak, akikkel néha összejövünk, de az összesnek van olyan barátja akikkel jobban jóba van. Én nagyon hülyének érzem magam emiatt.

17F


2011. máj. 13. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi van ha több legjobb is van?
2011. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, nekem nem hogy legjobb barátom, de haverjaim sincsenek, és ez nekem nagyon rossz érzés.(bár most vagyok 8.-as átmegyek másik iskolába ott majd lehetnek)15/F
2011. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. DE egész jól elvagyok már így.Néha nem is hiányzik már.Néha pedig igen, de akkor nagyon.


18l

2011. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!