Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni a szomszédo...

Hogy lehet lerázni a szomszédokat úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
senki nem szeret rosszban lenni a szomszédjával, mert abból még több baj származik, de már kicsit sok belőlük. Teljesen bele másznak az életünkbe, főleg mikor bejön a jó idő és sokat vagyunk a kertben, udvaron. A gyerekek irtó neveletlenek, másznak át a kerítésen, az övéké persze nincs rendesen megcsinálva, és a ház mögül is bújnak át ahányszor meglátnak. Már nem merünk kiülni a saját udvarunkba, mert azonnal jönnének. Néha megengedtük hogy átjöjjenek medencézni, azóta azt hiszik, hogy ez most már mindennapos szabadprogram. Pedig nekik is van, (vagy volt, mert mindig tönkre teszik)és még sorolhatnám, de nem merülök bele. Vagy én vagyok túl nyűgös? Az a baj,hogy a szülők is csak akkor szolnak rájuk, ha már bajt csináltak, vagy ha már látják rajtunk hogy eldurrant az agyunk.
2011. máj. 16. 14:12
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ne mááár. Mindenki normális válaszokat adott. Lehet meglátta a szomszédom?
2011. máj. 29. 09:45
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

csesszünk ki a lepontozókkal!

Pontozzunk felfelé!


XDDD

2011. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
na én már javítottam is a statisztikát :)))
2011. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!