Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Némelyik ember miért olyan...

Némelyik ember miért olyan mozdulatlan (merev)? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Vannak ilyen emberek, és valahogy nem tudok velük mit kezdeni. Nem tudom, tudjátok-e, miről beszélek. Általában az ilyen emberek teljesen zárkózottak, komolyak, meg ha valamit kérdezel tőlük, ilyen totál tárgyilagosan és szűkszavúan válaszolnak. És sose lehet tudni, mit gondolnak, mit éreznek. Meg folyamatosan ilyen merev testtartásban vannak, és az egész testük meg arcuk teljesen mozdulatlan, ez nagyon furcsa nekem. Én egy másodpercig nem bírok teljesen mozdulatlan lenni, mindig mozgatom valamimet, nézelődök jobbra-balra... Vagy inkább én lennék a furcsa?! Ismertek ilyen embereket? Esetleg van köztetek, aki ilyen? Bármi infó jöhet róluk! :D


Ez a dolog így onnan jött fel, hogy többször is összehozott a sors ilyen emberekkel, mert ha van valami csoport, akkor én nem tudok közéjük tartozni valamiért sose, meg az ilyen "mozdulatlan" emberek se (:D) Na értitek... És én odamegyek hozzájuk, meg kedves vagyok velük, de egyszerűen nem tudom, hogy ez jó-e nekik, vagy érdekli-e őket, amit mondok, vagy zavarom őket, vagy őszinték-e, vagy ők miért nem mennek oda a többiekhez... Na szóval nem ragozom tovább, remélem, érthető!


2011. máj. 20. 13:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, tudom, hogy a mai világban az a "menő", hogy lesz*rjuk a többi embert, azaz hogy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, empátia meg nulla, de valahogy én mégse így gondolom. És próbálom megtalálni azokat az embereket, akik szintén... :)
2011. máj. 20. 17:14
 12/23 anonim ***** válasza:

Félreértettél. Lesz*rom, hogy mi a menő, de:


Komment IRC-ről: "Az én szeretetem univerzális. Minden élőlényre kiárad!"

ÉN: "Vagyis: Nem utállak, csak túl sokakkal kell osztoznod! ;P"


Tehát, akik (állítólag) mindenkit szeretnek azok tapasztalataim szerint senkit se szeretnek igazán. :/


Nem hiszem, hogy mindenkit szeretni kellene vagy akár mindenkivel együtt kellene érezni*. Épp elég azokat/azokkal, aki "különlegesek". (Az élet arra van, hogy megtaláljuk ezeket.)



* Őszintén, amennyire látom a legtöbb ember keményen megdolgozik a "nyomoráért", és imád visszaélni mások empátiájával, hogy aztán dagonyázhasson az (ön)sajnálatban.

2011. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem értettelek félre... :) Inkább te engem! :D De én nem szeretnék erről "vitát nyitni" :)
2011. máj. 21. 10:53
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elnézést. Cinikus vagyok (Nem, nem fogom elmesélni "szívszorító" és "könnyfakasztó" történetemet, sokminden vagyok, de képmutató nem :D ). Megszokásból kedves (udvariasság) egy darabig, de rég leszoktam arról, hogy jót feltételezzek az emberekről. Mondjuk rosszat sem... hiszem hogy az emberiség tökéletlen, sőt általában ostoba is (nem, valószínűleg én sem vagyok okos, túl szép lenne ahhoz hogy igaz legyen...), de nem felételezek rosszakaratot ahol az előző két feltételezésem is megteszi (az esetek 99,9%-a) ;).
2011. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Mindenik embernek a lelkében dal van,

és a saját lelkét hallja minden dalban.

És akinek szép a lelkében az ének,

az hallja a mások énekét is szépnek."


;-)

2011. máj. 22. 11:23
 16/23 anonim ***** válasza:

Komolyan nem kéne mindenre válszolnom...


[link] ez az enyém. :3

2011. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor hajrá hajrá Salgótarján! :D
2011. máj. 24. 08:01
 18/23 anonim ***** válasza:

Tudod a(z egyik*) legnagyobb városblamázzsal a városom történetében nem szerzel jó pontokat. :/


* A nagybetűs még mindig a Győzike :P A vicc: még csak nem is salgótarjáni...

2011. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam jó pontokat szerezni... :)
2011. máj. 25. 19:43
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem is feltételeztem, de gondoltam szólok, hátha összefuttsz még valakivel a városból.
2011. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!