Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mi a véleményet...

Lányok és nők! Mi a véleményetek a mai férfiakról? Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát a férfival szemben?

Figyelt kérdés

Ne tartsd vissza!Csak öszintén ha lehet!

Vajon szerinted mit csinálunk rosszul és mi az amit ti csináltok rosszul?

Miért müködik manapság a legtöbb kapcsolat nehezzen?


2011. máj. 24. 12:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz.


Én megtaláltam a tökéletes pasit :)

2011. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim válasza:
Túl nagy a kínálat mindkettőből (nőből és férfiből) mégha csak elméletben igaz ez, akkoris olyan érzése van az embernek, az első bökkenőkön kiakadnak és úgy gondolják keresnek valaki mást, valaki jobbat, mert megtehetik mert nincs az a szociális nyomás hogy kötelező a házasság, nem elítélndő maximálisan ha valaki félrelép ha megvan a szerinte indoka rá, nem tartanak ki egy ember mellett, nem jelent semmit a jóban rosszban egészségben betegségben mert ki s be lehet ugrálni a kapcsolatokba mindenféle elítélés nélkül, és az is indoknak minősül hogy meguntam a másikat. A nagyvárosban az emberek nem ismerik egymást és nem is érdeklik egymást a szomszéd nem fogja számon kérni rajtam hogy miért jövök be minden nap új pasival a házba, nem utálnak ki a faluból azért mert végig ment rajtam mind a 30 férfi aki ott lakik. Nincs elvárás, nincs büntetés. Csak a töménytelen lehetőség, a rakás szórakozóhely egy millió társkereső hirdetés. És éppen ezért az emberek nem törekednek arra hogy kellően megismerjék azt akivel az életük le akarják élni, mert nem biztos hogy a másik hosszú távon ott lesz. Belemennek mindenféle kapcsolatba ahol lelkileg megsérülnek és a végén már nem is tudnak normális kapcsolatot kialakítani. A szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel, nincs előttük jó példa, hisz a felmenők is sok hibát vétettek, már lehet hogy kétszer elváltak, mindenkinek mindenhonnan van hivatalos és félhivatalos vagy egyáltalán nem hivatalos féltestvére (ez mondjuk mindig is igy volt, csak a nyomás változott) a tiniket sorra dugják a discok wcjében vagy akár a suli wcben és ez nem szégyen hanem előny, ez menő. Elveszett az emberi kapcsolatok értéke.
2011. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb hibák mindkét részről: a kommunikáció hiánya, a játszmázás (most nem hívom/írok neki, mert azt fogja gondolni, hogy... hívjon ő, ha érdeklem, stb), és sok esetben nem képesek kompromisszumot kötni.

Ez nagy általánosság, nyilván minden ember más és más, de többségében ezt látom magam körül.

Ha a saját helyzetemet nézem, akkor pedig az önbizalomhiányból fakadó visszahúzódás a hiba (szintén mindkét fél részéről)

22/L

2011. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:47


Persze hogy a külsőségre ugyanis az sok mindent elárul egy nőről!

Azért ha megnézel egy szilikonos pláza cicát és egy természetes lányt az a belsőben is megmutatkozik!

A külső sokat elárul az adott személyről!

2011. máj. 24. 12:50
 15/46 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani, de én ezeket tapasztaltam:


- Férfiak: ha már megvan a nő, akkor hajlamosak elkényelmesedni, adottnak tekinti a másikat, egyre többet megengedni maguknak, és sokszor nem veszik észre, ha már nem éppen szépen viselkednek, vagy nem is igazán foglalkoznak a párjukkal.


- Nők: szerintem itt a legnagyobb "hiba" az ilyen taktikázások, érzelmi zsarolások, célozgatások, ahelyett, hogy őszintén megmondanánk, mit akarunk, mit érzünk, stb. Hajlamosak vagyunk túlbonyolítani dolgokat, igazából lényegtelen dolgokból problémát alkotni, majd ezzel piszkálni a másikat.

2011. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Az alapvető probléma nem a férfiban vagy a nőben keresendő, hanem a társadalomban. A mai társadalomban nincs becsülete a házasságnak, a családnak. A tizenéves gyerekek szexuális életet élnek, teherbe esnek, abortuszra mennek, vagy szimplán csak egyik ágyból ki, a másikba be, éretlenül ugranak bele kapcsolatokba és még sorolhatnám.

Ha a házasság megbonthatatlan, valóban sírig tartó lenne, valószínűleg meggondolnák az emberek ezerszer, míg erre adják a fejüket. S a már megkötött házasságokban igyekeznének boldoggá tenni a másikat, mert nincs más választás, együtt kell leélni az életet és nem egészen mindegy, milyen minőségben.

Vannak fogamzásgátlók, amiket bárki megvehet, szemrebbenés nélkül lehet abortuszra menni, nincs következménye a felelőtlen szexualáitásnak.

Nem vagyok sem öreg (33éves vagyok), sem prűd, szeretem a férjemet, kiegyensúlyozott szexuális életünk van és két gyönyörű gyerekünk. Remélem, még lesz néhány. De őszintén azt gondolom, hogy a szeretkezés két ember közötti legmélyebb, legőszintébb kapocs lehet, kár "elpazarolni", unalomból, divatból adni magunkat másoknak. A testi szerelem a legtöbb, amit önmagunkból adhatunk, fontos lenne, hogy ne tegyük elhamarkodottan, pláne nem tizenévesen egy autó hátsó ülésén vagy hasonló...

Ha sokkal nagyobb hangsúlyt kapnának ezek a dolgok, akkor nagyobb lenne a két nem egymás iránti tisztelete is. És ez a kulcsa a boldogabb kapcsolatoknak.

Egyetlen szerelem sem tart örökké, egy kapcsolat megtartása nagyon sok energiát igényel mindkét fél részéről, megértést, elfogadást. Csak a ma embere inkább tovább lép, mert teheti, mintsem toleranciát tanuljon.

2011. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
És szerintem nem baj az ha valaki anyagias, legyen az! De válasszon magának társat úgy, hogy az jó legyen! Más hogyha valaki 30 évesen keres társat, és úgy van kocsi lakás jó munka elvárása, de ha mindenki úgy állna a dolgokhoz ahogy pl én, akkor ez egyáltalán nem baj! 16 évesen ismertem meg a férjem, ő akkor volt 18, ez az a kor amikor mostanába is ismerkednek a tinik. Csak nem mindegy hogy hogyan és milyen céllal. Egy laza keffentés a budiban vagy életem párjának megtalálása a cél. Akkor még mindketten senkik voltunk! 17 és 18 évesen, semmink sem volt. De úgy irányítottuk a dolgokat, olyan iskolát választottunk amiből gondolhattuk hogy lesz valami, amiből ha a világ nem fordul ki a tengelyéből még adott esetben meg is gazdagodhatunk, mert megvoltak a vágyaink, az anyagi vágyaink is, igen. És így eljuthatnak emberek önkormányzati egyszobás 30nm-es bérlakásból saját házba! Nem az anyagiakkal van a baj, mert az el lehet érni közösen is, hanem az emberekkel akik rossz eszközt választanak hozzá. De mindemellett el lehet lenni élete végéig egymással szegénységben is, és ha fordul a kocka, mert mindenkinek fordulhat, akkor sem mehet tönkre a kapcsolat, mert életre választunk, jóban és rosszban.
2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

szerintem az egyenjogúságban keresd a választ

A nő alapvetően az otthon melegét kell hogy tartsa és ápolja + gyereket szüljön, neveljen

a férfinak pedig ehhez meg kell hogy teremtse az anyagi biztonságot.

Mihelyt a szerepek felcserélődnek, onnantól kezdve káosz lesz.

Túl sok lett a férfias nő, és a nőies férfi és ha egy férfias nő találkozik egy férfival (vagy fordítva), akkor 2dudás egy csárdában nemigazán fér meg...

2011. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

A komment megírásának időpontja: ma 12:50


És tudod miért a külső??Azért mert beszélgettem mind két stílusu nővel és én az egyszerü öltözködésü lányokban sokkal több értéket véltem felfedezni amit a pláza cicás lányok a külsőjükkel probáltak kompenzálni ami belülről hiányzott és ezek a az úgy nevezett mű nők saját magukkal nincsenek megelégedve és nem tudnak harmoniában élni a testükben és a lelkükben és ezt ezzel kompenzálják!

2011. máj. 24. 12:59
 20/46 anonim ***** válasza:

12:52

Ott a pont.

Nagyjából ez a véleményem nekem is.

2011. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!