Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mi a véleményet...

Lányok és nők! Mi a véleményetek a mai férfiakról? Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát a férfival szemben?

Figyelt kérdés

Ne tartsd vissza!Csak öszintén ha lehet!

Vajon szerinted mit csinálunk rosszul és mi az amit ti csináltok rosszul?

Miért müködik manapság a legtöbb kapcsolat nehezzen?


2011. máj. 24. 12:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan összekeverik azt a jelenséget, amikor szerelembe esünk valakivel, azzal, amikor szerelmesek vagyunk valakibe.
2011. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

14:29

De, nagyon sokan ezt mondják. Néha az "átalakul" címkébe bújtatva.


Szóval csak hogy témánál maradja, hogy mit csinálnak rosszul a férfiak és a nők, hát ezt pl.

Ha az ember úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy "a szerelem úgyis elmúlik", akkor ne is csodálkozzon, ha tényleg elmúlik. Mert elmúlik, hisz semmit nem tesz érte, hogy ne múljon el...

2011. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"ma 15:12"


A probléma ott van, hogy az emberek többsége pont hogy úgy megy bele, hogy "úgysem múlik el", és aztán csodálkozik, ha koppan!


Irreális elvárásoknak irreálisan szerencsétlen élet a jutalma.

2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Az úgysem múlik el hozzáállás sem jó. DOLGOZNI kell egy kapcsolaton, mindkét félnek. Csak ez így már nem hangzik olyan jól....


15:09

Ezért írtam én pl., hogy szerintem keverednek itt a fogalmak meg az érzések nagyon.

2011. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
En a ferfiak tobbsegeben (nem mind ilyen, de 90%) azt nem ertem, hogy meg a legiskolazatlanabb, legbutabb, legcsunyabb, legigenytelenebb ferfi is bomba not akar, nem az esze, szemelyisege az elso, hanem a kinezet. Olyat felteteleket szabnak, amiknek ok maguk sem felelnek meg es a not kritizaljak, mikor ok egyik kriteriumnak sem felelnek meg. Aztan vannak, akik ugy allitjak be, ha egy no nem erdeklodik irantuk, hogy a no hibaja, elmondjak mindennek. Ezt sem ertem, hisz joga van mindenkinek valasztani.
2011. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Régen nem így volt.Összeházasodott 2 ember és együtt is maradtak.De nem biztos hogy boldogok voltak,vagy szerelmesek.Szégyen volt elválni,ezért elviselték egymást.Most meg olyan könnyen ki tudunk lépni egy házasságból érzések nélkül.Okosabbak lettünk agyilag mint 100 éve voltunk.De lelkileg szegényebbek.Én nem tudom milyen hibát követtem el,mikor jött egy 20 éves fősulis szép csaj.Esélyem sem volt,elvette a páromat!Szóval azért nem működnek szerintem....mert mindig mindenkinél van jobb,nem vesszük komolyan a kapcsolatot,mert ezer más lehetőségünk van.
2011. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!