Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mi a véleményet...

Lányok és nők! Mi a véleményetek a mai férfiakról? Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát a férfival szemben?

Figyelt kérdés

Ne tartsd vissza!Csak öszintén ha lehet!

Vajon szerinted mit csinálunk rosszul és mi az amit ti csináltok rosszul?

Miért müködik manapság a legtöbb kapcsolat nehezzen?


2011. máj. 24. 12:30
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56


Hát igen ennek így kellene lenni a mai világban én is így látom!De tudod mióta keresem azt a nőt akivel együtt megdolgoznunk azért amink van???Az istenért sem akar rám találni!!Benne is volt hiba de már nagyon régóta változtatok a dolgaimon de az istenért sem akar egy ilyen nő bekerülni az életemben!Nem válogatok,jó nyílván az embernek azért tetszen a nő és vonzodjon is hozzá,tehát azért ne legyen trampli:),de nincsenek nagy elvárásaim!Nincs nálam hogy csak szőke,barna vagy vörös!Egyszerüen ezeket nem nézem!Egy ki tétem van,ne legyen kövér!De az hogy milyen haja van és milyen a szeme színe ezek engem nem érdekelnek!Na jó a vörös haj a gyengém:) de ha nem az lesz az adott lány akkor sem fogok sírva fakadni!

2011. máj. 24. 13:06
 22/46 A kérdező kommentje:
Ja és még az elöző mondandomhoz annyi hogy a mell mérete se érdekel egy nőnek,nem érdekel hogy kicsir vagy nagy a melle,engem ezek a dolgok nem érdekelnek soha nem érdekelt!
2011. máj. 24. 13:10
 23/46 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb problema mikor a szerelem nem alakul at szeretette.Velemenyem szerint ez nagyon fontos pontja a kapcsolatnak.

A masik a tolerancia,elfogadni a masikat olyan amilyen,nem mindenaron harcolni hogy valtozzon meg,akkor inkabb keresni masik partnert.


Mit csinalok en jol mint no:ferfikent kezelem a parom,mi regitipusu hazzasagban elunk,en gondoskodo feleseg vagyok o magabiztos ferfi.

Szeretem ot,nem vagyok szerelmes de minden nap kimutatom neki hogy o eletem parja.


Mit csinal o jol mint ferfi:nem vagyok egy tipikus szepseg,de kimutatja hogy szerinte igenis szep vagyok,szeret es gondoskodik rolam.melletem all barmilyen baj van.

28/no

(10eves kapcsolatban elek)

2011. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

"Szerintem a legnagyobb problema mikor a szerelem nem alakul at szeretette.Velemenyem szerint ez nagyon fontos pontja a kapcsolatnak."


Szerintem pedig nem kell átalakulnia, szerelemnek kell maradnia.

2011. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:13


Hát szerintem rossul tudod!Lehet hogy annak kellene maradni és az lenne a normális de a mai rohanó világnan az esély kb 5% hogy az marad!

2011. máj. 24. 13:15
 26/46 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy azt a tűzet megtartani nagyon nehéz én úgy gondolom és ahhoz kétember kell nem elég egy!

Én nekem volt egy barátnőm még anno akivel szerelmesek lettünk,nála csak szeretet maradt meg és azt mondta hogy az neki kevés egy kapcsolathoz,tehát én hiába voltam 3 év után is szerelmes belé ugyanúgy mint az elején az oda édes kevés volt,pedig nem adtam arra okot hogy kiábránduljon belőlem!

2011. máj. 24. 13:19
 27/46 anonim ***** válasza:

13:15

Attól, mert a világ defektes, én azért még reménykedhetek, hogy a szerelmemmel fogok megöregedni, nem valakivel aki már kiábrándult belőlem és csak elvan velem?

Egyesek szerint a szerelem elmúlik és átalakul mélyebb szeretetté (vagy elmúlik). Na de a szerelemnél nincs mélyebb érzés. Keverve vannak a fogalmak, de nagyon.

2011. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el az előző válaszokat, csak így:


Eleve ott kezdődik a baj, hogy a legtöbb férfi egy kalap alá veszi az összes nőt. Én pl teljesen másképp gondolkodom, mint a köröttem lévő nők.

Már ezen bukik meg sokminden.... Kár tovább ragozni.

2011. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

"tűzet megtartani nagyon nehéz én úgy gondolom és ahhoz kétember kell nem elég egy!"

Persze, hogy két ember kell hozzá! Egy kapcsolathoz két ember kell.

2011. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Eleve ott kezdődik a baj, hogy a legtöbb férfi egy kalap alá veszi az összes nőt. Én pl teljesen másképp gondolkodom, mint a köröttem lévő nők.

Már ezen bukik meg sokminden.... Kár tovább ragozni.



Igen meg az is igaz hogy a nő is egy kalap alá veszi az összes a legtöbb férfit!

Ezt sem kellett volna kihagynod!

Amúgy nem kár tovább ragozni mert az ilyen hozzá állások miatt tart ott a férfi és nő kapcsolata ahol tart!

2011. máj. 24. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!