Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim meg akarnak verni 12. -ik évvégén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h kiközösítettek/szivattak első éven (nem a természetembe volt akkor a hiba) ezért én magamba fordultam kiközösített maradtam egyedül ülök 4.-ik éve és nem nyitottam/nyitok többet feléjük mert ezekután nem meg fölösleges!És azt tervezik páran(főként lányok de részegen az egyik srác is mondta) h majd ballagó után akarnak megverni ami még két év múlva lesz mert hatosztályosba mentem.Idén találták ki!Az egyik csaj aki az ötletet felvetette már azt is megkérdezte h mivan ha 8 napon túl gyógyuló sérülést csinál?Miért ilyen hülyék ők közösítettek ki mióta és most az a baj h nem próbáltam meg beilleszkedni bocs nem akartam a sz@r szivatásaikat lenyelni és nem is fogom meg amúgysem adtak volna esélyt a teljes beilleszkedésre akkor miért fáj ha nem próbálkozom?Egyébként teljesen elvagyunk nem csinálnak semmit.Csak ezt tervezik!M erről a vélemény?17/lJa am elit suli ami inkább jó tanulókból áll nincs benne olyan réteg!
2011. máj. 24. 23:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem aranyom, ez nem menő :( Csak általában akinek a legnagyobb a pofája (a semmire, főként), azt hiszik menőnek. De nem az :(

Nálunk az számított menőnek, aki mindnekivel kedves volt és jóindulatú. Volt egy ilyen srác, mindenki tisztelte és kedvelte. Ez a menő.

2011. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan mondom. Kezdj el tanulni valami kuzdosportot, ugy, hogy a tobbieknek nem kell tudnia rola. Amikor a balhera kerul a sor akkor hivd ki a legnagyobb pofajut egy fairplay bunyora ahol megegyeztek, hogy nincs rendorhoz meg tanarhoz szaladgalas akarki kap ki. Ha megvered talan beken hagynak, de ha nem akkor is kialltal es nem futottal el es lehet, hogy ezt is ertekelik paran a tarsasagbol.

Nezz szembe a problemakkal, sose alazkodj meg vagy tedd tonkre magad lelkileg masok hulyesege miatt. Odaallsz es megmondod, hogy "Figyi, ha valami bajod van velem talakozzunk a tornateremben holnap este 6-kor es egy boxmeccs alatt eldonthetjuk a dolgot". Lehet, hogy ki sem mer allni es akkor o a gyava, te meg a tokos. :)

2011. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap. Engem is fenyegettek már ilyenekkel, de amikor odaálltam, hogy oké gyere akkor elfutott a beképzelt paraszt. Amúgy a küzdősport tényleg hasznos lehet.
2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Vigyázz Magadra és a legjobb megoldás lenne ha átmennél másik iskolába.Mindenek előtt nézd meg a Tikot cimű filmet, fennt van youtubeon, az sokat fog segíteni. :)
2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy kezdj el valamit sportolni. Engem is mindig utáltak, mert nem játszottam az agyam és nem csicskáskodtam senkinek. Másik suli is jó megoldás lenne, mert tudom, milyen szar így bejárni tanulni...
2011. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is gondolkozz el másik iskolán,így csak szenvedés egész nap a suliban lenni.A küzdősportot én is ajánlanám,de ne szólj róla a suliban,hogy elkezdted!Ha tényleg bunyóra kerülne sor,akkor legalább lenne esélyed megvédeni magad,és az élet más területén is hasznos lehet!Nem hiszem,hogy megvernének,mármint miért várnának vele még 2 évet?Szerintem csak ijesztgetni akarnak,most nem azért mondom,de szerintem ha valaki tényleg össze akar verni valakit,az nem tervezi meg évekkel előre,hanem cselekszik.
2011. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azért mert nem akarnak addig balhét amíg az osztálytáarsuk vagyok és nem nekem mondták hanem egymásnak facebookon és pont láttam
2011. máj. 25. 15:19
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne menj at masik suliba! Majd ha ott is er valami negativ dolog akkor onnan is atmesz masikba, onnan meg egy masikba? Nehogy mar menekulnod kelljen egesz eletedben!

Mar irtuk paran, hogy allj ki magadert! Kezdj el sportolni, ha meg oda kerul a sor akkor ne futamodj meg!

Nem konnyu, de nem lehet allandoan menekulni.

2011. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem fognak megverni ,csak dumálnak! Nem hiszem, hogy nagy verekedősök lennének azok a lányok. Ha meg akarok verni valakit, azt megverem azonnal, nem várok a 12. végéig. :) Kamugépek.
2011. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez - úgy látszik - örök téma, sohasem megy ki a 'divatból'. Sajnos!


Én is átéltem, mindannyian átéljük. De nem mindegy hogyan!


Mielőtt válaszolnék - tanácsokat adnék - kérlek fontoljátok meg az alábbiakat. Akárhány évesek vagytok is, bármilyen iskolában, helyzetben vagytok is (általános, szakmunkás, közép, katonai, nevelőintézet, stb.)



1. Nem az a kérdés, hogyan kerülünk ki egy-egy harcból, hanem milyen hatása lesz mindennek a további életünkre.

EZT KELL ÉSZBEN TARTANI: MILYEN HATÁSSAL LESZ TOVÁBBI ÉLETÜNKRE.


Talán nem hangzik elsőre jól, de ha hárman - sőt nagyobbak - összevernek, nem mindegy kiálltál-e magadért avagy csak hagytad (és összepisilted magad). NEM MINDEGY. Vereség és vereség között nagy a különbség!

Maga a vereség nem szégyen.


És most jön az én privát véleményem: az sem szégyen, ha nem mersz visszaütni. Nem, nem az!

Ugyan ki akarna megküzdeni egy nagy fehér cápával? Vagy ki vehetné fel a versenyt Fekete Lacival. Sohase leszel olyan erős mint ők. Isten az embereket nem teremtette egyformára. Ki tudja miért?


De egyet tehetsz: nem hagyod magad!!! Lásd kötelező olvasmány: Öreg halász és a tenger!


Na most akkor mi van??? Üssek vagy ne üssek?


Összefoglalom.


NE HAGYD MAGAD. BÁRMILYEN VERT HELYZETBEN IS VAGY, NE HAGYD MAGAD.

NEM KELL GYŐZNÖD. NEM KELL MEGVERNED AZ ELLENFELEDET.

AZT KELL TUDATOSITANOD BENNE, HOGY TE VAGY A GYŐZTES.


AZ ELLENFÉL LEGYŐZÉSE: AZ Ő AKARATÁNAK A LEGYŐGYÉSE.

AZ Ő AKARATÁT KELL VISSZAFORDITANI, ELLENE.


Ne mutass vereséget, akkor sem ha éppen megvertek. Na mi van? Kaptál pár pofont?



NEM SZÉGYEN, HA KIKAPSZ. CSAK AKKOR, HA NEM TETTÉL MEG MINDENT AZ ADOTT HELYZETBEN.


Még mindig bonyolult, tudom.


Folyt. köv.

2018. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!