Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim meg akarnak verni 12. -ik évvégén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h kiközösítettek/szivattak első éven (nem a természetembe volt akkor a hiba) ezért én magamba fordultam kiközösített maradtam egyedül ülök 4.-ik éve és nem nyitottam/nyitok többet feléjük mert ezekután nem meg fölösleges!És azt tervezik páran(főként lányok de részegen az egyik srác is mondta) h majd ballagó után akarnak megverni ami még két év múlva lesz mert hatosztályosba mentem.Idén találták ki!Az egyik csaj aki az ötletet felvetette már azt is megkérdezte h mivan ha 8 napon túl gyógyuló sérülést csinál?Miért ilyen hülyék ők közösítettek ki mióta és most az a baj h nem próbáltam meg beilleszkedni bocs nem akartam a sz@r szivatásaikat lenyelni és nem is fogom meg amúgysem adtak volna esélyt a teljes beilleszkedésre akkor miért fáj ha nem próbálkozom?Egyébként teljesen elvagyunk nem csinálnak semmit.Csak ezt tervezik!M erről a vélemény?17/lJa am elit suli ami inkább jó tanulókból áll nincs benne olyan réteg!
2011. máj. 24. 23:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem a következő volt.


Két évet húztam le egy olyan suliban (általános), ahol a félelem határozta meg az életemet.

A szüleim ekkor átirattak egy másikba, ahol én lettem a csozék / szociopaták vezéregyénisége.

Nem vagyok rá éppen büszke, de igy alakult.

Egyszerűen azért, mert nem hagytam magam.

Nem találok rá magyarázatot. Egyszerűen nem hagytam magam.

Minden szociopata gyerek a barátom lett, sőt, keresték a társaságomat.


Miért? Most, vagy elhiszitek, vagy sem, tényleg leharaptam egy 'agresszor' fülét. Onnan kezdve nem voltam problémáim.

2018. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, egy fül leharapásához természetesen nem kell bátorság.


Viszont nagyon előnyös tud lenni.

2018. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!