Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz ha fiú létemre szeretem a...

Gáz ha fiú létemre szeretem a szappanoperákat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha valakinek ez tetszik, akkor nézze, kit érdekel, hogy fiú vagy lány-e az illető? Én a videójátékokat imádom, és még soha senki nem szólt le érte :)

19/L

2009. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia!En ferjnel vagyok es juniusba szuletik az elso gyermekunk meg is nagyon szeretem a H2o cimu sorozatot(tudod a 3 sello lanyrol).Lehet h ez masok szerint ciki de engem nem erdekel:).
2009. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi baj nincs ebben. Én már bőven 30 fölött vagyok. Férfi létemre van szappanopera, amit nézek. Annak idején először a Pampák királya (Rei do gado) c sorozatot néztem 1997-98 körül. Majd ezt követte 2003-2004 körül a Betolakodó (La intrusa), melynek nagyon örülök, hogy a Story TV most újra vetíti. Én még magyarázatot is tudok melléjük: az általam szeretett szappanopera sorozatokban közös, hogy valakinek van Porsche autója (nagy kedvencem) másik pedig, hogy megszállottan szeretem a délamerikai és középamerikai nagypolgári életformát, azokat a házakat, enteriőröket, ahogy öltöznek bennük a férfiak, mintegy példaképszerű viselkedésükkel. Szóval néha megengedek magamnak ennyi "idealista ábrándozós romantikázást".
2009. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan ciki, vagy nem ciki mintha lány lennél.

Én lány vagyok, de nem kötnek le az ilyen műsorok.

Nem vagyunk egyformák.

2009. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Jaja, ha lány lennél, kb ugyanannyira lenne ciki...:D De nem mindegy?
2009. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én nem nézem de fogd a nőkre mert gyönyörű nők vannak az ijenekbe jah és mindenki azt mongya hogy ne törődj csak magaddal ez így nem jó igen is foglalkozni kell azzal hogy a másik hogy gondol rád (mivan ha egy idő után ferde hajlamúnak tartanak akkor se törődsz azzal amit gondolnak)de am ténleg nézd csak nyugottan van csaj akiknek ez teccik de komoj
2009. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hol nézitek a neten a Hannah Montanát??? Egyébként szerintem nem gond tuti cuki vagy és romantikus alkat!
2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem és nekem bejönnek az ilyen fiuk am te miket nézel én is szeretem!/Bölcsibe mindig én számoltam be a Rosalindárol!/
2010. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!