Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy jót...

Miért nem tudok egy jót elbeszélgetni? És jogosan félek?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom egy fiú. Kb. 1,5 éve ismerjük egymást és nagyon jól kijövünk egymással. Mindig megbeszéljük a gondjainkat és jól érezzük magunkat. De én nem csak barátilag tekintek rá. Mostanában gyakran előfordulnak kínos csöndek, mert mindketten elég hallgatagak vagyunk. Bár ez eddig nem nagyon volt jellemző... De bemutattam az egyik legjobb barátnőmnek és azóta még rosszabb, mert szinte csak vele beszélget. Félek, hogy engem el fog felejteni. De nem csak vele van ez így. Mostanában mindenkivel gondot okoz a beszélgetés. Nem jut eszembe semmi téma, amit fel tudnék vetni. Ez nagyon idegesít... Tehát jogosan tartok a legjobb barátnőmtől? Vagy csak azért, mert tetszik nekem a fiú?
2011. jún. 1. 06:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És a barátnőm is tudja, hogy hogyan érzek iránta.
2011. jún. 1. 06:30
 2/3 A kérdező kommentje:
És anno a srác is megmondta, hogy én vagyok a legjobb barétja.
2011. jún. 1. 06:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy szimpla baratsag, es nem szerelmi kapcsolat, tehat jogtalanul vagy feltekeny, hiszen nem birtokolhatod a baratodat!
2011. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!