Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek egy...

Van itt olyan, akinek egy barátja sincsen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak arcok, akivel Szivesen Bulzinék egész este, de akinek elárulnám a titkaimat, akivel mindent megosztanék, na olyan nincs...
2011. jún. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Üdv a klubban! Én nemrég költöztem új városba kb 200 km-rel arrébb és nincsenek barátaim.
2011. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén.

Ráadásul én lány vagyok, szóval este elmenni egyedül bulizni... és már benne is vagyok az ördögi körben


Molly

2011. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen nekem.

Osztálytársaim úgy utálnak , azt mondták adnak kötelet ,hogy öljem meg magam. 7-es vagyok. Már csak 10 nap és nyári szünet utána annyira nem látom majd őket.

Majdnem kicsattanok az örömből már csak pár nap és 3 hónapig nem látom őket. Ők is azt mondták nem látjuk ezt a K.U.R.V.A csicskát. Meg még ,hogy jövő tanévben újra csicskáztatni fognak. Megint majd rakhatom fel mindenkinek a székét, megint úgy oldalba rúgnak ,hogy úgy fájt alig kaptam levegőt. Megint én viszem a táskáikat le. Megint én viszem le a torna cuccukat. Megint.......

2011. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14:50-Szüleiddel meg kéne ezt beszélni, mert ez már azért nagyon durva. Ha pedig velük nem tudod, akkor az igazgatóval kell megbeszélned ezt. Nincs joguk így bánni Veled. Ez őket minősíti, nem Téged.
2011. jún. 4. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
14:50, csak nem a Borsodi Általános Iskola tanulója vagy? Mert ha igen hasonlókat éltem át, igaz elballagtam és nem rúgtak oldalba, hanem, állon vertek nap, mint nap. Pedig nem vagyok kicsi/túl dagadt és védtelen (174 cm, 73 kg vagyok) Kedves kérdező, az emberi jogokról pedig annyit, hogy hallottam róluk eleget, de érvényesülni kevés esetben tapasztaltam, talán egyszer-kétszer.
2011. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!