Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párom barátja (nő) utál! Mit...

Párom barátja (nő) utál! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nő barátja nagyon régóta jóba vannak, kénytelen voltam elfogadni hogy ő is olyan szinten van mint egy haver. Már amikor először bemutatott neki éreztem, hogy itt bajok lesznek. Már ugy nézett rám, hogy gyilkolt a szemeivel. Későbbi találkozásunkkor volt összetűzésünk, egész buli alatt engem kostolgatott majd elegem lett rákérdeztem, hogy ha valami baja van velem árulja már el ő azt mondta a szemembe: "Szimplán utállak nem tehetek róla, irritálsz úgy ahogy vagy!" Én lemerevedtem erre nem számítottam, soha nem találkoztam elötte ezzel a nővel, kedves voltam vele és barátkozó. Kértem páromat, hogy menjünk haza az egész bulimat elcseszte, egész haza uton sírtam, hogy hogy lehet ilyen szemét, nem vétettem ellene semmit, nem is ismer és én se őt.

Párom azt mondta ne foglalkozzak vele, ő imád és ez a lényeg. Később kiderült hogy azért utál, mert páromat egy barátnőjével akarta összehozni és állítólag már alakult a dolog, csakhogy jöttem én.

Szituáció a következő, a nő elutazik és szólt páromnak, hogy bucsu bulit tart, mindenképp menjek és hozzátette, hogy egyedül. Ezt párom elmondta nekem, mondta hogy elmegy nem lesz sokáig.

Csakhogy nagyon haragszom, nem azt várom el tőle hogy ne menjen el, hanem hogy álljon ki mellettem hogy én vagyok a párja és mi az már hogy közli a nő, hogy egyedül menjen? Párom pedig mivel nem akar konfliktust megy és engem itthon hagy?

Annyira mérges vagyok rá, egész héten alig voltunk együtt végre együtt lehetnénk ő pedig nélkülem fog szórakozni egy buliba ahol engem nem akarnak látni!

Nagyon rosszul érzem magam! Haragszom és csalódtam páromba!


2011. szept. 4. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Miért tetted ki még egyszer? Nem álltak melléd elegen, vagy nem voltak kielégítőek a válaszok?

Bocsi, tényleg csak kíváncsi vagyok.

2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Jogos. Ahol nem látják szívesen a páromat, oda nem megyek. Párodnak el kell döntenie, ki a fontos a számára.
2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Bocs, attól aki válaszolt! Azért tettem ki mert nem kaptam kielégítő válaszokat!

Most az a helyzet, hogy nagyon haragszom páromra és nem tudok megnyugodni! Csalódtam benne a nőre is haragszom és félek, hogy rosszul reagáltam. Félek hogy sikerül megfurnia a kapcsolatunkat!

2011. szept. 4. 14:31
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg nem vagytok összenőve. A nő nem bír, így nem hívott meg, a saját buliján azt akar látni, akit szeret, ez így tiszta sor.

Azt írod, nem azt várod el a párodtól, hogy ne menjen, de aztán kifejted, hogy mégis ezt akarod.

2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs ebben semmi rossz. A párodnak nem veled kapcsolatban kell barátokat választania, a nő pedig csak megmondta az igazat. Sokkal rosszabb lenne ha jópofizna. Azt sem említetted, hogy másban bántani akarna, furkálódna. A párodnak jogod van nélküled is elmennie valahova.
2011. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen meg tudlak érteni!

Az én barátomnak is volt egy barátnője, együtt nőttek fel stb., mindig rajta lógott.

Meg régen rákos is volt a csaj, és nagyon megszokta, hogy ő a kis elesett, mindenki ápolgatta, meg minden nap az ágya körül ültek.

csakhogy már réges-rég meggyógyult, mindene megvan, még szép is, tehát nem szorul rá a gardedámra.

Első találkozásunkkor végig úgy nézett rám, mint v.mi leprás gyilkosra. akkor még nem is voltam együtt a párommal, csak egy nagy közös házibuli volt.

ez a csaj meg a párommal, és még 2 másik sráccal jött.

én rosszul lettem, a párom hazakísért, a csaj meg másnap mindenfélét terjesztett rólunk.

Akkor a barátom még csak finoman közölte, hogy álljon le.

Közben összejöttünk és kiderült, h a csaj bele van zúgva.

újra elkezdte az utálatoskodást, de a párom közölte vele, hogy álljon le, és hogy barátok, de nem az esete, úgyhogy felejtse el.

Azóta ritkán találkoznak, és én nem vagyok hajlandó vele egy helyen tartózkodni.

de ez kellett neki, hogy a párom beolvasson, egy elkényeztetett kis liba! :@

ha már régebb óta együtt vagy a pároddal, és biztos vagy benne, hogy imád,állítsd válaszút elé, hogy vagy ő, vagy én.

vagy egyszerűen közöld, hogy te nem vagy hajlandó egy helyen lenni azzal a nővel.

vagy hergeld magad, és ha ott lesz, tépd meg (én már csináltam ilyet. utána nem mert kötekedni az illető).

vagy házibuliban öntsd nyakon egy borral

vagy egyszerűen, bármennyire fáj, dobd a srácot, mert ha igazán szeretne, ugyanúgy kiállna melletted, ahogy az én barátom mellettem

2011. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon lehetseges, hogy parodnak volt valami viszonya ezzel a novel. Ha nem, es biztos hogy nem, akkor a no akarta volna. Ez csak egy duma, hogy valalki massal akarta a parodat osszehozni.

Mondjuk, en ezert nem sirtam volna egesz uton hazafele, a parod nem tehet rola, hogy igy sikerult a buli. Nem hiszem, hogy parodat el kellett volna hozni a bulibol. Vagy maradsz tovabb vele, kerulod a csajt, es baratoddal foglalkozol, vagy elnezest kersz es hazajosz egyedul, mivel a no megsertett.

A mostani bulira, meg az lenne a fair, ha parod elmegy egyedul egy kis idore, utana talakoztok.

Tudod, bele kell kalkulalni ilyenkor olyan dolgokat, hogy Te utoljara jottel a korbe, nem fog minden megallni, csak azert mert eppen most a baratoddal vagy. Ha esetleg kapcsolatotok megszakad, hogy menjen vissza, visszaveszik e a baratodat a csapatba?

Egy kis onzest latok nalad, ki akarod sajatitani a baratodat magadnak. Ennek nem mindig jo a vege.

Egyebkent, igen, megtortenhet, hogy valakinek csak letje halalra idegesit, anelkul hogy igazi okot tudnal adni. Csak nem szimpaatikus.

2011. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam hasonló helyzetben. A barátomnak volt egy nagyon kedves nő ismerőse, nagyon jóban voltak, neki pedig egy barátnője, és őket próbálta összehozni, mikoris jöttem én és az akció nem sikerült... De aztán mi jóban lettünk a barátom nőismerősével...azért mondom el, hogy biztos legyél benne, hogy nem veled van a baj, mert vannak olyanok akik normálisan tudják kezelni a helyzetet lsd. az én példám. Engem nagyon kellemetlenül szokott érinteni, ha valakiről megtudom, hogy ok nélkül van rólam negatív véleménnyel, nem tudok belenyugodni, beszélnem kell vele. Neked is ugyan ezt javaslom. Tegyél még egy utolsó próbát, hívd el valahová, beszélj vele tök őszintén, mondd meg, hogy egyszerűen elképzelni sem tudod, hogy mi baja lehet veled, nem tettél ellene semmi rosszat, stbstb. Ha még ezek után is fúj rád, akkor a barátodnak is be kell látnia, hogy egy idióta nővel barátkozott eddig... 21/L
2011. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
hasonló helyzetben voltam, és hagyd elmenni a párod, különben úgyis csak a csajnak állna feljebb, és ILYEN szánalmas embereken összeveszni nem szabad a pároddal, egyszerűen nem éri meg. Hagyj neki ennyi teret, és meglásd, hamarabb hazajön tényleg, mintha hisztivel akarnád otthon tartani (akkor találna más alkalmat, plusz akkor jogosan utálna a másik nő)
2011. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én toleránsnak tartom magam. Nem vagyok szinpatikus a csajnak legyen így, nem kell szeretnie. De az ha tetszik neki, ha nem tiszteletbe kell tartania, hogy mi egy pár vagyunk. És páromtól azt vártam volna, hogy álljon ki mellettem. De ő arra hivatkozva, hogy nem akar konfliktust nem csinált semmit. És most pedig őt választotta helyettem, mikor egész héten alig találkoztunk.

És nem tudom megérteni a nő viselkedését is, nekem is van olyan a baráti társaságomban, hogy nem szívlelem egyik barátnőm párját de eszembe nem jutni kikötni, hogy őt hagyd otthon. Mivel ők már összetartoznak, egyértelmű hogy együtt jönnek, főleg ha buliról van szó. Nem jópofizok vele, nem nagyon beszélgetek vele de elviselem barátnőm miatt.

Nem volt kötzük semmi, bár már egyesektől azt hallottam, hogy csaj akart tőle valamit de párom mindig csak barátként nézett rá.

2011. szept. 4. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!