Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek, hogy megbántottam a...

Félek, hogy megbántottam a főnöknőmet, pedig nem volt szándékos. Szerintetek is nagyon csúnya volt, amit mondtam?

Figyelt kérdés
Butikban dolgozom, ma délelőtt is bent voltam. Főnöknőm meg az egyik barátnője gyerekszülinapra mentek a lányaikkal. Utána bejöttem a butikba, megnézni mi a helyzet, hogy ment a munka stb. A barátnőjének a kislánya rosszkedvű volt, én meg próbáltam jobb kedvre deríteni. Kérdeztem milyen volt a szülinap, erre ő olyasmit mondott, hogy kínszenvedés volt. Én meg pont írtam valamit egy listára, és elrontottam. És bevágtam hogy én meg a kíntól már nem tudok írni.. De ezt a kiscsaj miatt mondtam, hogy nevessen már, mutattam is neki hogy nézze már milyen ügyetlen vagyok, még ezt is elbénázom, írni sem tudok. A főnöknőm meg pont azt hallotta meg csak, hogy kínszenvedésemben nem tudok már írni sem (pont rámnézett amikor mondtam). Szerintem eleve gáz ilyet mondani egy főnök előtt, aki a munkát adja, nem? Sőt, mi még jóban is vagyunk, nagyon rendes meg minden.. Aztán olyan csalódottnak tűnt. Elég gyerekes módon irtam le, tudom, de bánt a dolog és nem tudtam máshogy :(
2011. jún. 4. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem beszélj vele mond el neki ,hogy amit mondtál a múltkor eléggé félreérthető volt mert nem úgy volt ahogy látta.

2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy magyarazkodni tul sokat aprosagokon nem jo, de ha annyira joban vagyok elmondhatod neki, hogy eszrevetted a reakciojat es nem akarod hogy felreertes legyen ez miatt. Egyszeruen elmeseled hogy tortent.
2011. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy megmondom neki. De nem lesz már késő ilyesmit felhozni napokra rá? Mindjárt kellett volna. De lehet megpróbálom. Hétfőn megyek dolgozni.
2011. jún. 4. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nem volt, miért gáz ilyet mondani egy főnök előtt? de te érezted a szitut...nem tudom
2011. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Jééézusom, hát én leszrnám...


Aki ekkora karótnyelt, hogy erre felszívja magát az kapja be..

2011. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, félreértés volt, elég hülyén jött ki. Ugy jött le, mintha azt mondtam volna, hogy ez a munka nekem kín. De lehet tényleg csak én trippelek.
2011. jún. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!