Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélitek a "webkamerás...

Elítélitek a "webkamerás modelleket"? Csinálnád valaha?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs se férjem, még párom sem jelenleg, se gyerekeim. Akkor persze én sem csinálnám. De egyetemistaként igenis jól jön, hogy este 1-2 óra alatt összeszedek annyit, amennyit egy "rendes" munkával egy nap alatt sem tudnék.
2011. jún. 5. 23:41
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

mark86


akik lehúzták a választ: milyen auditok van??? :DD

2011. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

inkább ez, minthogy élesben nyomjad.

szerintem ez még nem olyan komolyan prostiskodás.


persze, nem a legerkölcsösebb meló, de ha jól néznék ki, és nem lenne pénzem, akkor megfordulna a fejemben :D

2011. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el őket, akinek van hozzá idege, gyomra és kedve, annak jó kereseti forrás lehet. A prostitúcióhoz nem hasonlítanám, hiszen egyrészt önkéntes meló, másrészt tulképp szex nélkül. Lényegében itt is a tested árulod, de inkább az amatőr aktmodellekhez hasonlít a dolog.

Ami számomra egyedül visszatetsző benne, az a magamutogatás, szóval én semmiképp se csinálnám, rólam pl. egy nyomorult sima fotó sincs fenn neten (tudomásom és reményeim szerint), szóval nem épp nekem való dolog. De ha exhibicionista lennék, lehet, hogy simán csinálnám.

2011. jún. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

23:37


Honnan tudod? Beszélgettél már akár egyel is? Ítélkeztek anélkül, hogy bármit is tudnátok az egészről.

2011. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket, mivel nemrég nekem is megfordult a fejemben, hogy csinálnám. Már csináltam hasonlót, de ez egyelőre felejtős. Tudom, hogy ez sokakban visszatetszést kelt, nem tudom, szerintem semmi különös.
2011. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!