Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most én vagyok a legrosszabb...

Most én vagyok a legrosszabb barát a földön, vagy túlreagálom az egészet?

Figyelt kérdés
18éves pasi vagyok. Néha túl érzelgős de az már megszokott. Van egy ugyanilyen idős barátom. Mondjuk legjobb barátnak. Nekem mindig van pénzem, mindig van cigim. Mindig adok neki ha a barátnőjével találkozik, aki szerintem egy dög. Eddig nagyon bírtam a kiscsajt, de amióta folyamatosan szakítani akar, lenézi a barátomat,és olyanokat mondd a háta mögött, azóta győlölöm. Nekik első szerelem. Egyszer megmondtam a barátomnak jobb ha hagyja az egészet. Azóta folyamatosan lenéz, úgy beszél velem mint egy kutyával, pedig mindig mindent megbeszéltünk. Ez bizalom kérdés, vagy mi??:S
2011. jún. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem te vagy a legrosszabb barát a földön,sőt! Te jót akarsz neki, ő nem fogja fel. Hagyd egy kicsit,majd rájön magától,hogy a kis hülye barátnőjét választotta a barátja helyett...
2011. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl az egészet, sőt! Egy igazi barát nem csak a szépet, hanem a rosszat is elmondja a legjobb barátjának! Az építő kritika jobban segít neki, mintha nem is foglalkoznál vele! Hidd el, jól teszed amit teszel! Ha ezt a barátod nem fogja fel, sajnálom, majd rá fog ő jönni, hogy te miről beszéltél, meg fogja bánni, hogy kiborult rád.
2011. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltatok :)
2011. jún. 13. 12:40
 4/4 Vree ***** válasza:

Nem ti lennétek az első barátság, ahol a csaj áll a kettő közé... :)


Nyugi, előbb utóbb otthagyja a csaj, akkor meg vagy belátja hogy ő tévedett, vagy nem.

2011. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!