Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valaki látta már Jézust? Ha...

Valaki látta már Jézust? Ha igen hogyan? Hülyeségeket ne írjatok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 1/41 Tom Benko ***** válasza:
62%
Hát, aki látta, elég öreg lehet már, így nem tartom valószínűnek. Az állatvilágban az ilyen hosszú élet meglehetősen ritka, a főemlősök körében még inkább.
2011. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Álmomban láttam egyetlen egyszer, mikor olyan napjaim voltak, hogy sok kétségem félelmem volt, nagy változás állt előttem.Pár nap múlva egy fénylénnyel találkoztam, aki szólt hozzám és úgy gondoltam, akár Jézus is lehet, de mivel nem láttam teljesen kivehető alakban így ebben nem lehetek biztos.A két álom nagyon pozitív irányban változtatott a lelkiállapotomon és talán az életemen :)
2011. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
77%
sokan látták már.pl.látta Szűz Mária,látták az apostolok,látta Barabás,Lázár,az édesapja József,a napkeleti bölcsek,az árusok a piacon,a halászok,a római katonák.úgy látták őt,hogy találkoztak vele,vagy csak csak messzebbről látták.
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy hülyeségeket írtok ezek szerint még sak én láttam?! Na mind1 sziasztok
2011. szept. 15. 14:36
 5/41 A kérdező kommentje:
csak*
2011. szept. 15. 14:36
 6/41 anonim ***** válasza:
54%
2011. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


A ma 14:23-as válaszoló alapjában véve jól írta le. Azok látták akik találkoztak vele mikor Krisztus élt, illetve a feltámadása után, de ha elolvasod a bibliát abban benne van...


Vagy arra vagy kiváncsi, hogy mostanában látta-e valaki?


He elolvastad volna, vagy elolvasnád a bibliát ezt is megtudhatnád, hiszen benne van Krisztus második eljövetele is, és nem az, hogy hetvenhétszer itt meg ott megjelenik!


Mit értesz azon, hogy " ezek szerint még sak én láttam?"


Már ne is haragudj! De te valami mást láthattál...

2011. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
61%

Én láttam a Láthatatlan Rózsaszín Unikornist.

Lehet te is láttad, csak nem fogtad fel, mivel láthatatlan. Lehet épp ott van melletted, és a büntetésed tervezgeti, amiért nem ez igaz istent (őt) dicsőíted.

2011. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

14:36

Nem írtam hülyeségeket.Szia!

2011. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Én már láttam a templomban volt. Elég sok szobor és kép van róla.
2011. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!