Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen gonosz? Történt valakivel hasonló? Hogy léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

Másolta már valaki az életeteket?x személy ezt tette velem...ellopta az életem,és kijelentette hogy az én életemet akarja,és a boldogságomat...közben addig mesterkedett míg tönkretette...nagyon rafinált,és alattomos ember...

Mit tennétek a helyemben,hogy lépjek túl,csalódtam benne is,nem értem miért történik ez,nem ártottam neki,csak annyi volt a "bűnöm" hogy boldog voltam,és ezt nem bírta elviselni,mert ő nem volt boldog...

A régi életem szeretném visszakapni,és hogy hagyjon békén minket ez a személy...tűnjön el,ahova beteszi a lábát,csak baj történik,mindent és mindenkit tönkretesz...


2011. jún. 19. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De miért állsz szóba vele?? Engem is idegesítenek emberek, de ebben az esetben kerülöm őket, nem keresem a társaságukat.
2011. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
veresd meg de ezt komolyan mondom..beteg..
2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Melyik csatornára kapcsoltam?
2011. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!