Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen gonosz? Történt valakivel hasonló? Hogy léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

Másolta már valaki az életeteket?x személy ezt tette velem...ellopta az életem,és kijelentette hogy az én életemet akarja,és a boldogságomat...közben addig mesterkedett míg tönkretette...nagyon rafinált,és alattomos ember...

Mit tennétek a helyemben,hogy lépjek túl,csalódtam benne is,nem értem miért történik ez,nem ártottam neki,csak annyi volt a "bűnöm" hogy boldog voltam,és ezt nem bírta elviselni,mert ő nem volt boldog...

A régi életem szeretném visszakapni,és hogy hagyjon békén minket ez a személy...tűnjön el,ahova beteszi a lábát,csak baj történik,mindent és mindenkit tönkretesz...


2011. jún. 19. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát ez durva.
2011. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Miért nem égeted le? Én ezt teljesen nem értem. És azt se, hogy miért foglalkozol vele? Kit érdekel hogy rokon? Nálunk ha össze gyűl a család én és még néhányan vagy nem jelenünk meg vagy ha ott is vagyunk, a ház teljesen másik szegletében töltjük az ottani időt.

Engem egyáltalán nem zavarna, ha valaki ennyire koppintaná az életemet. Mit bánom én. Egyszer majd megunja. Egyedül a páromat győzném meg erről és senki többet(illetve azokat akikkel össze akar ugrasztani avagy akiktől el akar választani)...

2011. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Miért engeded be az életedbe, hogy legyen neki mit lemásolnia? Jól láttam, vagy másra értetted, hogy rokon?
2011. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
verd meg
2011. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ne haragudj, de szerintem neked komoly üldözési mániád van.

Én sem értem a te életed attól miért menne tönkre, hogy valaki egyszerre szül veled gyereket meg hasonló korú a férje és tetszik neki a házatok ezért hasonlót vett.

Mikor először olvastam a kérdésedet azt hittem, hogy minimum rájár a családodra zaklatni, kitúr a munkahelyedről, meg akar öletni, elpereli a gyerekeidet meg ilyenek, de ez...

Csak olyan boldog akar lenni mint te. Ez miért baj?

2011. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hát a legjobb módszer a "visszanyal a fagyi".xDD

vagyis csinálj valami rosszat..(rádbízom..) és vagy leutánozza, vagy rákened..itt gondolok nyilvános beégésre vagy bármire..:)) szívasd meg, itt a lehetőség.:))

2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha pszichiátriai eset, akkor el kell költözni, új tel.számot kérni.

Ha nem, akkor nevess egy jót rajta, és ne vedd fel. Jelek szerint ez élteti. Majd talál valaki mást magának.

Vagy amit valaki említett "fagyi visszanyal"-ként, mert a legjobb védekezés a támadás.

2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm lakása ugyanolyan stílusú, mint az enyém. A férje hasonlít az enyémre... szerintem ármánykodik ellenem.... ja, nem, csak hasonló az ízlésünk.
2011. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Örülj inkább, hogy neked olyan jó és irígylésreméltó életed van.Te magad mondod, hogy félsikereket ér el.A párodat sem sikerült elcsábítania, a lakása is csak másolat és lehet, hogy a boldogsága is csak látszat.Nézd, ne hagyd, hogy megkeserítse az életedet, mert az a célja, és ha te panaszkodsz, azzal az ő diadalát erősíted.Arra gondolj, hogy ő csak a te boldogtalanságod árán lesz boldog, és ne add meg neki ezt az örömöt.
2011. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Konkrétan azt mondta nekem terhességem alatt,hogy látja hogy sokat foglalkoznak velem,mert terhes vagyok,irigyli,felcsináltatja magát...és nevetett rajta,azt hittem csak ilyen hülye...

Erre feladott egy hirdetést társkeresőn,hogy milyen külső adottságokkal rendelkező pasit keres...majd bekamuzta a pasinak,hogy nem lehet gyereke,teherbe ejtette magát...

A terve nem sikerült valami jól,mert azt hitte eltart egy két hónapig míg teherbe esik...először kétségbe esett,hogy mi lesz a kényelmes életével

Fú,ha mindent leírnék,amiket művel ez a nő...olyan lett az életem,mint egy rohadt szappanopera...

Mindenhol ott van,tapad az emberre mint az állat,potyázik,a gyerekemtől lopott játékot...

Egyszerűen nem lehet levakarni...

Nincs üldözési mániám,az a gond a csaj annyira agybeteg,nem veszi észre,odajön hozzám,és alattomban,hogy más ne hallja beszól,meg ilyeneket mond,hogy az életem akarja,és hogy ő nem bírja elviselni,ha boldog vagyok,mert idegesítik a boldog emberek...

És mások előtt meg megjátssza magát...

2011. jún. 19. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!